„Romantika je bonusová kniha“ dosahuje vo finále najvyššie hodnotenie sledovanosti

 „Romantika je bonusová kniha“ dosahuje vo finále najvyššie hodnotenie sledovanosti

„Romantika je bonusová kniha“ skončila na vysokej úrovni.

Posledná epizóda drámy, ktorá sa odvysielala 17. marca, dosiahla priemernú sledovanosť 6,7 percenta, pričom vrchol dosiahla 7,2 percenta. Hodnotenie epizódy bolo osobným rekordom a prekonalo svoj časový úsek pre všetky káblové a verejnoprávne vysielacie siete.

Spojler

Počas epizódy všetci spisovateľ Kang Byung Joon ( Lee Ho Jae ) boli odhalené tajomstvá. Vďaka Cha Eun Ho ( Lee Jong Suk ), Ji Seo Joon (Wi Ha Joon) objavil mnoho spôsobov, ako sa jeho otec pokúšal zapamätať si svojho syna napriek jeho Alzheimerovej chorobe. Otcovi odpustil a v posledných chvíľach mohol byť po jeho boku.

Kang Dan Yi ( Lee Na Young ) sa vrátila do vydavateľstva, kde sa pripravovala na projekt „10 osôb“ s Oh Ji Yool (Park Gyu Young). Ich starostlivo pripravená prvá kniha bola zakladajúcimi členmi prijatá zle, pretože to bola kniha, ktorá nevyhovovala trendu a nepredávala by sa dobre.

Po dlhom zvažovaní sa vydavateľstvo rozhodlo vydať ho s tým, že by malo vydávať hodnotné knihy a kompenzovať predaj inými knihami. Vydavateľská spoločnosť sa tiež rozhodla použiť slepý náborový systém, kde by posudzovali na základe zručností, čo je skutočným náznakom zmeny, ktorú priniesol Kang Dan Yi.

Román Kang Dan Yi a Cha Eun Ho dospel k šťastnému koncu, keď sa stali jeden druhému „jedinou knihou“ a uzavreli svoj príbeh sladkým bozkom.

Čo si myslíte o poslednej epizóde „Romantika je bonusová kniha“?

zdroj ( 1 )