„Running Man“ zaznamenal nárast sledovanosti po epizóde pripomínajúcej Deň hnutia za nezávislosť v Kórei

 „Running Man“ zaznamenal nárast sledovanosti po epizóde pripomínajúcej Deň hnutia za nezávislosť v Kórei

SBS' Bežiaci muž “ odvysielala zmysluplnú epizódu na pripomenutie si 100. výročia Dňa Hnutia za nezávislosť v Kórei!

1. marec bol v roku 1949 v Južnej Kórei vyhlásený za štátny sviatok na pamiatku Samil Hnutie za nezávislosť, čo je séria demonštrácií, ktoré sa začali 1. marca 1919 za oslobodenie Kórey od Japonska.

Vo vysielaní relácie SBS „Running Man“ 24. februára sa členovia zúčastnili pretekov s názvom „The Great War of Money“, kde vyhral člen, ktorý nazbiera najviac peňazí. Nakoniec, Kim Čong Kook bol korunovaný za víťaza.

Keď Kim Jong Kook otvoril trezor, v ktorom bola údajne jeho cena, našiel knihu. Kniha vysvetlila, že preteky epizódy sa v skutočnosti nazývajú „Veľká vojna“, aby si pripomenuli blížiaci sa štátny sviatok.

Od začiatku epizódy sa členovia nevedomky zúčastňovali rôznych misií, ktoré oslavovali deň Hnutia za nezávislosť.

Prvá misia požiadala členov, aby vytvorili tímy s občanmi, ktorí budú skákať cez švihadlo 19-krát. Cieľom bolo pripomenúť si rok 1919, keď sa stovky ľudí v celej krajine spojili a pochodovali za svoju národnú nezávislosť.

Ďalšia misia vyžadovala, aby členovia otestovali svoje šťastie stávkovaním svojich ťažko zarobených peňazí do rôznych hier. Bola to pocta aktivistovi za nezávislosť Kim Yong Hwanovi, ktorý vsadil svoje vlastné peniaze, aby získal prostriedky na nezávislosť.

Podľa Nielsen Korea zaznamenalo vysielanie SBS „Running Man“ z 24. februára priemernú celoštátnu sledovanosť 4 percentá a 7 percent, čo je nárast oproti sledovanosti predchádzajúceho vysielania.

Najsledovanejšia minúta bola scéna, v ktorej Pieseň Ji Hyo objavil Yoo Jae Suk skrýva sa vo svojom aute. Pretože sa Yoo Jae Suk nedokázal skryť 30 sekúnd, ako si to vyžadovala misia, člen bol vyradený z pretekov. Scéna zaznamenala priemernú sledovanosť 8,1 percenta.

Pozrite si najnovšiu epizódu „Running Man“ a dozviete sa viac o kórejskom hnutí za nezávislosť nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva )