„Rýchly kurz romantiky“ Jung Kyung Ho a Jeon Do Yeona odhaľuje dátum premiéry a zábavný plagát

 „Rýchly kurz romantiky“ Jung Kyung Ho a Jeon Do Yeona odhaľuje dátum premiéry a zábavný plagát

Nadchádzajúca dráma tvN „Crash Course in Romance“ oznámila dátum premiéry prostredníctvom nového zábavného plagátu!

„Crash Course in Romance“ je nová romantická dráma v hlavnej úlohe Jeon Do Yeon a Jung Kyung Ho . Dráma bude rozprávať teplý, ale chladný a sladký, no zároveň napínavý príbeh ľudí, ktorí sa musia vysporiadať s nekonečnou súťaživosťou prijímacích skúšok. „Crash Course in Romance“ sleduje horkosladký škandál medzi majiteľom obchodu s prílohami, ktorý sa oneskorene dostane do sveta prijímacích skúšok, a hviezdnym inštruktorom v elitnej kórejskej súkromnej vzdelávacej sfére.

Novo zverejnený plagát zobrazuje kontrastné postavy oboch hlavných postáv, čo ešte viac zvyšuje očakávania nepredvídateľnej romantiky, ktorá sa medzi nimi rozvinie.Jeon Do Yeon sa predstaví ako Nam Haeng Sun, bývalý národný hádzanársky atlét, ktorý sa stal vášnivým šéfom National Reprezentant Side Dish Shop, zatiaľ čo Jung Kyung Ho bude hrať najlepšie platenú a najvýznamnejšiu kórejskú učiteľku matematiky Choi Chi Yeol. Títo dvaja sú protiklady. nemajú nič spoločné, až sa zdá, že ich cesty sa nikdy neskrížia, a plagát presne to zdôrazňuje.

Nam Haeng Sun sa žiarivo usmieva v retro vyzerajúcej brožúre propagujúcej jej obchod s prílohami. Vďaka kupónom „10-percentnej zľavy“ v spodnej časti vyzerá ešte príbuznejšie, najmä v porovnaní s fotkou Choi Chi Yeol za ňou. Choi Chi Yeol sa sebavedomo uškrnie, keď zdobí obálku novín, a neochvejná odvaha vyžarujúca z jeho výrazu dáva divákom tušiť jeho charakter a spôsob, akým si vyslúžil titul vedúceho matematiky v Južnej Kórei.

Nápis na plagáte znie: „Muž so 100-percentnou presnosťou a jediným problémom, ktorý nedokáže vyriešiť,“ so šípkou smerujúcou na Nam Haeng Sun. Aký zaujímavý vzťah vznikne medzi Nam Haeng Sun, majiteľkou obchodu s prílohami, ktorá sa premení na ohnivú a vášnivú mamu pripravujúcu sa na prijímacie skúšky, a Choi Chi Yeol, hviezdnou inštruktorkou, ktorá má všetko, ale trpí poruchou príjmu potravy... a ako sa to zmení na romantiku?

Nová sobotno-nedeľná dráma tvN „Crash Course in Romance“ bude mať premiéru 14. januára o 21:10. KST.

Medzitým si pozrite Jung Kyung Ho v ' Keď diabol volá tvoje meno “ nižšie:

Sledovať teraz

A chyťte Jeon Do Yeon v ' Núdzové vyhlásenie ' tu:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )