Ryeowook zdieľa svoje myšlienky o Super Junior ako skupina + svoje nadšenie z návratu Kyuhyuna

 Ryeowook zdieľa svoje myšlienky o Super Junior ako skupina + svoje nadšenie z návratu Kyuhyuna

V nedávnom rozhovore pre Hankook Ilbo Ryeowook zo Super Junior hovoril o Super Junior ako o skupine a o svojom nadšení z ich povýšenia s Kyuhyunom po jeho návrate z armády.

Ryeowook vysvetlil, ako sú jeho nadchádzajúce sólové aktivity a nedávne hudobné vystúpenia v Japonsku „na rovnakej úrovni ako aktivity Super Junior“. Vysvetlil: „Od mladosti som rád spieval a vďaka Super Junior som sa mohol venovať spevu ako kariére. Keďže Super Junior dokáže predviesť mnoho aspektov a nie je to tím, ktorý sa obmedzuje len na hudbu, sólo aktivity sa tiež počítajú ako jedna z aktivít Super Junior.“

Ryeowook sa podelil o tom, že keď bol v vojenskej službe, posielal a dostával listy od členov. 'Nemyslím si, že pre dospelých mužov je ľahké posielať ručne písané listy, ale bolo to naozaj potešujúce,' povedal Ryeowook. Dodal tiež, že povedal Kyuhyunovi o svojej túžbe tvrdo spolupracovať po tom, čo skončil so svojou službou. Povedal: 'Som naozaj nadšený z toho, čo Super Junior predvedie budúci rok, keď Kyuhyun skončí so svojou službou.'Ryeowook poznamenal: „Aj keď ostatní členovia vrátane mňa neboli prítomní, Super Junior vydávali albumy ako skupina a perfektne propagovali. Vždy sme boli kompletní do bodu, keď si už nie sme istí, ako naša „kompletná skupina“ vyzerá. Som však nadšený, pretože budúci rok každý dokončí svoju službu a my sa budeme môcť sústrediť na náš album.“ Ryeowook ďalej vyjadril svoje túžby spojiť sa s verejnosťou novou piesňou, ktorá ich môže osloviť ešte viac ako „Sorry Sorry“.

Ryeowook povedal, že verí, že neustále predvádzanie tvrdej práce ich skupiny prostredníctvom rôznych aktivít ukáže skutočnú „kompletnú“ formu Super Junior.

Druhý sólový mini album Ryeowooka' Opitý láskou “ má vyjsť 11. decembra. Bude to jeho prvý comeback po troch rokoch po vydaní filmu „Malý princ“ v januári 2016 a ukončení vojenskej služby v júli.

zdroj ( 1 )