Sandara Park a JooE z MOMOLAND sú privedení k slzám tvrdým tréningom na albume „Real Men 300“

  Sandara Park a JooE z MOMOLAND sú privedení k slzám tvrdým tréningom na albume „Real Men 300“

V epizóde z 21. decembra „ Skutoční muži 300 Park Sandara a MOMOLAND JooE sa počas tréningových cvičení rozčúlil.

Cvičiaci vojaci sa zúčastnili triedy, ktorá ich naučila, ako sa brániť pred útokmi nožom pri cvičení s falošným nožom. Sandara Park bojovala s cvičením a bola viditeľne rozrušená.V súkromnom rozhovore vysvetlila, že s taekwondom skončila ako dieťa v prvý deň, keď sa začali učiť sparing. 'Naozaj nerada s niekým bojujem a som zástankyňou mieru,' povedala.

Keď sa vojaci zastavili, aby si vypočuli ďalšie pokyny od svojho trénera, Sandara Park si utrela slzy a pot z tváre.

Keď si dali 10-minútovú prestávku, Sandara Park plakala v hale. Vo svojom rozhovore povedala: „Naozaj som sa tam nemohla vrátiť. Myslel som si, že radšej pôjdem domov.

Priznala sa trénerovi na chodbe: „Nemyslím si, že to dokážem.“ Tréner Sandara Park utešil a povedal jej, že je to ťažké, pretože to bolo prvýkrát, a JooE ju prišiel objať a povedať jej, aby neplakala.

Sandara Park a JooE sa išli porozprávať sami a Sandara Park jej vysvetlila: „Ani ja nemám rada strelecké cvičenia a neznášam veci, ktoré sú kruté.“ Vyjadrila sa, že hoci išlo o falošný nôž, zdalo sa, že by mohli niekoho skutočne bodnúť. Nakoniec bola Sandara Park príliš rozrušená na to, aby pokračovala v tréningu.

JooE vo svojom vlastnom rozhovore povedala, že v momente, keď Sandara Park odchádzala v slzách, ona osobne sa z tréningu cítila dobre.

Ďalšou úlohou, ktorou sa cvičiaci vojaci zaoberali, však bolo naučiť sa uniknúť z pozície, v ktorej bol niekto na nich a pokúšal sa ich zraziť pod krk. Cvičencom bolo povedané, aby útočníka udreli päsťou a udreli kdekoľvek sa dalo, a potom ich kopli, aby mohli vstať. JooE mala veľký problém brániť sa, keď ju držal útočník.

Povedala: „Hovorili mi: ‚Udri! Čo robíš? Udri, aby si sa dostal von!‘ Vedel som, že to musím urobiť a veľmi som to chcel, ale bol to pohyb, ktorý som ešte nerobil, takže som nebol schopný.“

Počas tréningu plakala, no pokračovala až do konca. Hoci sa JooE opäť rozčúlila počas hodiny, kde sa museli naučiť, ako vziať útočníkovi zbraň, pozbierala sa a úlohu splnila.

Neskôr bola počas hodnotenia pochválená, keď jej inštruktor povedal, že bola vynikajúca vo všetkom, čo ju naučili.

Pozrite si epizódu „Real Men 300“ nižšie.

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )