Sandara Park, MOMOLAND's JooE a more Zažite hrôzu a vzrušenie z veterného tunela vo filme „Real Men 300“

 Sandara Park, MOMOLAND's JooE a more Zažite hrôzu a vzrušenie z veterného tunela vo filme „Real Men 300“

Park Sandara , JooE z MOMOLAND, Oh Yoon Ah a Kim Jae Hwa budú lietať ako vtáky v ďalšej epizóde seriálu „ Skutoční muži 300 “!

Vyskúšajú si výcvik špeciálnych jednotiek v aerodynamickom tuneli. Na zverejnených fotografiách štyria celebrity, z ktorých sa stali vojaci, čumia na aerodynamický tunel a na ich ustaraných tvárach je vidieť šok. Na jednej fotke sa Kim Jae Hwa široko usmieva a na ďalšej Oh Yoon Ah hľadí na niečo v úžase.

Počas minulotýždňového tréningu Kim Jae Hwa počas tréningu ronila slzy. Tentoraz ukazuje vášeň a statočnosť, keď sľubuje: „Myslela som, že tentoraz prevrátim karty, aby som sa pokúsila zotaviť zo svojho minulého poníženia.“ Diváci sú už teraz zvedaví, aké sú výsledky jej odhodlania.

Keď Oh Yoon Ah vidí aerodynamický tunel, ktorý rozhodne nebol taký, aký si ho predstavovala, nemohla si pomôcť a spýtala sa: 'Čo je toto?' Na druhej strane Sandara Park ukazuje perfektnú pózu a dokonca si vyslúži pochvalu: „Vyzeráš ako lietajúca veverička.“

Produkčný štáb uviedol: „Špeciálne sily budú mať nezvyčajnejší výcvik ako tie predchádzajúce. Prosím, sledujte týchto účastníkov, ktorí sa zmenia na skutočné špeciálne jednotky.”

Minulý týždeň mala show 10 nových členov vrátane Park Jae Min, Kim Jae Woo, Ravi z VIXX, MONSTA X 's Shownu , Lucas z NCT, Choi Yoon Young , Dievčatá s hnedými očami Narsha , Kim Hee Jung , Johyun z Berry Good a Eunseo z WJSN.

Novú epizódu si môžete pozrieť 30. novembra o 21:55. KST.

Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )