Scenárista filmu „Jewel In The Palace“ („Dae Jang Geum“) objasňuje nadchádzajúcu drámu Lee Young Ae

 Scenárista filmu „Jewel In The Palace“ („Dae Jang Geum“) objasňuje nadchádzajúcu drámu Lee Young Ae

Scenárista klasickej K-drámy “ Klenot v paláci “ (tiež známy ako “Dae Jang Geum”) stručne komentoval Lee Young Ae nadchádzajúca dráma.

5. januára produkčná spoločnosť KPJ zdieľala nasledujúce oficiálne vyhlásenie:

Ahoj. Toto je dramatická produkčná spoločnosť KPJ.

Informujeme vás, pretože sme dostávali neustále otázky týkajúce sa účasti scenáristu drámy MBC „Jewel in the Palace“ Kim Young Hyun v „ Uinyeo Dae na stiahnutie zadarmo Mp3 “ (romanizovaný názov), o ktorom nedávno informovali médiá.

Scenárista Kim Young Hyun nemá nič spoločné s drámou „Uinyeo Dae Jang Geum“, o ktorej produkcia informovala Fantagio. Scenárista Kim Young Hyun sa dozvedel o novinkách z produkcie „Uinyeo Dae Jang Geum“ prostredníctvom správ.

Keďže dráma MBC z roku 2003 „Jewel in the Palace“ je originálnym výtvorom spisovateľky Kim Young Hyun, má všetky práva na obsah scenára od prostredia hlavných postáv, vzťahov medzi postavami a vývoja udalosti, ako aj epizódy ako pôvodný tvorca.

„Uinyeo Dae Jang Geum“ nemá žiadny vzťah so scenáristom Kim Young Hyun a nemá žiadny vzťah k kulisám, obsahu, postavám a podobne drámy z roku 2003 „Jewel in the Palace“, ktorá sa vysielala cez MBC.

Tiež špekulujeme, že [“Uinyeo Dae Jang Geum”] je úplne iná dráma, ktorá nie je spin-offom, pokračovaním alebo prequelom založeným na ‘Klenot v paláci.‘ Žiadame, aby v tomto aspekte nedošlo k žiadnemu nedorozumeniu.

Začiatkom januára Fantagio oznámilo, že sa pripravuje na spustenie natáčania filmu „Uinyeo Dae Jang Geum“ v októbri spolu so správou o castingu herečky Lee Young Ae, ktorá hrala hlavnú úlohu Dae Jang Geum vo filme „Jewel in the Palace“. “ Hovorí sa, že „Uinyeo Dae Jang Geum“ sa ponorí do životného príbehu Jang Geum potom, čo sa stane uniyeo (lekárka).

Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie o pripravovanej dráme!

Pozrite si pôvodný „Jewel in the Palace“ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( 2 )