Sean Penn a hviezdne obsadenie povedú čítanie pri stole „Fast Times at Ridgemont High“

 Vedú Sean Penn a hviezdne obsadenie'Fast Times at Ridgemont High' Table Reading

Hviezdne čítanie filmu na virtuálnom stole Rýchle časy na Ridgemont High sa koná budúci týždeň a bude to skvelé!

Hral vo filme z roku 1982 Sean Penn , režíroval Amy Heckerlingová , a napísal ju Cameron Crowe . Zatiaľ čo byť sa zúčastní čítania pri stole, nezopakuje si svoju rolu Jeffa Spicoliho.

Dane Cook predstavuje finančnú zbierku „Feelin’ A-Live“ v prospech neziskovej organizácie CORE na pomoc v núdzových situáciách, ktorú spoluzaložil byť , ako aj reformná organizácia trestného súdnictva REFORM Alliance.

Obsadenie bude zahŕňať Jennifer Aniston , Julia Robertsová , Matthew McConaughey , Henry Golding , Shia LaBeouf , a Morgan freeman . Ďalšie castingy budú oznámené čoskoro a role, ktoré hrajú, nebudú odhalené, kým sa udalosť neuskutoční.

„V mene nášho oddaného tímu v CORE si veľmi vážim podporu, ktorú Dane poskytuje a naďalej poskytuje našej práci. Vždy hrám na smiech. Takže ak sa chceme na diaľku zhromaždiť na nočnú zábavu s toľkými talentovanými ľuďmi a zároveň poskytnúť CORE veľmi potrebné zdroje na pokračovanie našej životne dôležitej práce, zvážte, že sme plne na palube, aby ste mohli hrať!“ byť uviedol vo vyhlásení.

Udalosť sa bude vysielať naživo na Facebooku vo štvrtok (20. augusta) o 21:00 ET / 18:00 PT.