SEDEMNÁSŤ, Chungha a ďalšie mesačné rebríčky Top Gaon za január

 SEDEMNÁSŤ, Chungha a ďalšie mesačné rebríčky Top Gaon za január

Gaon Chart zverejnil rebríček rebríčkov za mesiac január!

SEDEMNÁSŤ sa tento mesiac dostal na vrchol rebríčka fyzických albumov so svojím šiestym mini albumom „You Made My Dawn“, ktorý bol pôsobivý vzhľadom na to, že album vyšiel len posledný januárový týždeň.

Skladba „The Four Seasons“ od Hwang Chi Yeola sa umiestnila na 2. mieste v rebríčku albumov, po ktorej nasledovala skladba „All Light“ od ASTRO na 3. mieste, PRIATEĽ druhý štúdiový album „Time For Us“ na 4. mieste a iKON „New Kids Repackage: The New Kids“ na č. 5.MC the Max tento mesiac dominovali v digitálnych rebríčkoch a s ich najnovšou skladbou „After You’ve Gone“ obsadili prvé miesto v digitálnom aj streamovanom rebríčku. Skladba sa umiestnila aj na 2. mieste v rebríčku sťahovania.

Chungha je “ Musím ísť ” obsadila prvé miesto v rebríčku sťahovania a zároveň si pevne udržala pozíciu č. 2 v digitálnej aj streamovacej tabuľke.

Benov „180 Degree“ tiež ukázal pôsobivý výkon v digitálnych grafoch za tento mesiac, keď sa umiestnil na 3. mieste v digitálnom grafe, grafe streamovania a grafe sťahovania.

BLACKPINK Jennie sa umiestnila na 4. mieste v digitálnom grafe a v tabuľke sťahovania s „ IBA ,“ ktorý sa tiež umiestnil na 5. mieste v rebríčku streamovania.

Lee So Ra je “ Žiadosť o pieseň 's BTS' Cukor debutovalo v mesačnom rebríčku sťahovania na 5. mieste a skladba „Shin Yong Jae“ od HAEUN sa umiestnila na 4. mieste v januárovom rebríčku streamovania.

Všetkým umelcom blahoželáme!

Zdroj ( 1 )