Selena Gomez a bývalá hviezda 'Wizards' David Henrie oznamujú premiéru svojho nového filmu 'This Is The Year'

 Selena Gomez a bývalá'Wizards' Co-Star David Henrie Announce Premiere Event For Their New Film 'This Is The Year'

Selena Gomez a David Henry cez víkend upútali svojich dlhoročných fanúšikov a práve im oznámili veľkú správu,

Dva Čarodejníci z Waverly Place spoluhráči sa skutočne spojili David režijný debut, Toto je rok , a Selena je na ňom výkonným producentom.

Selena a David tiež oznámila, že This Is The Year bude mať živú virtuálnu premiéru, ktorú budú moderovať sestry Charli a Dixie D'Amelio .

Lístky na špeciálne podujatie si môžete zakúpiť TU !

„Nemôžem byť väčšou cťou, že vám môžem priniesť film s dobrým pocitom, ktorý @selenagomez výkonný produkoval a ja som ho režíroval, s názvom @thisistheyearfilm! Robíme LIVE, iba jednorazové virtuálne premiérové ​​podujatie v prospech fondu pomoci @plus1org Covid 19, ktorý organizujú @charlidamelio a @dixiedamelio! Uvidíte nielen mňa a @selenagomez v živých otázkach a odpovediach, ale uvidíte jeden s celým obsadením a vystúpením @lovelytheband! Svet práve teraz potrebuje úsmev a my dúfame, že vám ho doprajeme touto skúsenosťou. Pridajte sa k nám 28. augusta o 16:30 PST,“ David napísal na Instagram .

Tu je Toto je rok zhrnutie: V poslednom zúfalom úsilí získať dievča svojich snov, hlúpu maturantku ( Lawrence Henry ) a jeho najlepší priatelia sa vydajú na výlet, aby videli svoju obľúbenú kapelu na najväčšom hudobnom festivale roka. Na svojej ceste si uvedomia, že prepracované plány sa nikdy nezaobídu bez problémov a že pravú lásku môžete nájsť na tých najneočakávanejších miestach.