Seo In Guk dostane 12 šancí na život po tom, čo sa dostane na dno v „Hre smrti“

 Seo In Guk dostane 12 šancí na život po tom, čo sa dostane na dno v „Hre smrti“

Nadchádzajúca dráma TVING „Hra smrti“ zdieľala ukážku Seo v Guk vo svojej hlavnej úlohe!

Varovanie: zmienka o pokuse o samovraždu.

Hra „Death’s Game“ založená na rovnomennom webtoone rozpráva príbeh muža, ktorý dostane viac ako jednu druhú šancu na život po tom, čo čelí smrti. Park So Dam sa predstaví v úlohe Smrti, ktorá odsúdi muža menom Choi Yi Jae (Seo In Guk) na 12 cyklov života a smrti tesne predtým, ako sa jeho prvý život skončí.

V pripravovanej dráme Choi Yi Jae, ktorý sa nenarodil pre bohatstvo alebo privilégiá, padne na dno po tom, čo sa dlho snažil nájsť si prácu. Napriek tomu, že mal pôvodne veselú a optimistickú povahu, jeho dlhotrvajúce a ťažké skúsenosti s hľadaním práce ho premenia na hlboko neistého človeka, ktorý stráca vôľu žiť.

Keď sa však pokúsi vziať si život, nečakane sa ocitne tvárou v tvár Smrti, ktorá je rozzúrená jeho prefíkaným postojom k životu – a rozhodne sa mu dať lekciu nezvyčajným trestom.

V novo vydaných statických záberoch z „Death’s Game“ má Seo In Guk nápadnú podobnosť s postavou Choi Yi Jae z pôvodného webtoonu. Jedna fotografia zachytáva Choi Yi Jaea, ako nervózne hľadí na obrazovku svojho počítača, zatiaľ čo iná ho zobrazuje zúfalo na pracovnom pohovore, čo v divákoch vyvoláva zvedavosť, čo sa mohlo pokaziť.

Na poslednej fotografii má Choi Yi Jae nečitateľný výraz, keď je obklopený morom čiernej. Zostáva vidieť, kam sa Choi Yi Jae nakoniec dostane – a aký rozsudok dostane od Smrti.

'Death's Game' bude mať premiéru v decembri. Pozrite si video s oznámením drámy s hviezdnym hereckým obsadením tu !

Medzitým si pozrite Seo In Guk v „ Doom vo vašich službách “ s titulkami na Viki nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )