Seo Ji Hoon, So Ju Yeon a ďalšie sa môžu pochváliť skvelou synchronizáciou s pôvodnými postavami Webtoon v novom plagáte drámy

 Seo Ji Hoon, So Ju Yeon a ďalšie sa môžu pochváliť skvelou synchronizáciou s pôvodnými postavami Webtoon v novom plagáte drámy

Nadchádzajúca webová dráma „Seasons of Blossom“ (pracovný názov) zverejnila nové plagáty!

Dráma „Seasons of Blossom“, založená na populárnom webtoon s rovnakým názvom, rozpráva príbeh lásky a priateľstva 18-ročných mladých ľudí na strednej škole Seoyeon. Príbeh v štýle omniverse sa zameriava na inú hlavnú postavu pre každé zo štyroch ročných období.

Upozornenie: Zmienky o samovražde nižšie.„Seasons of Blossom“ bude zobrazovať motýlí efekt, ktorý nastane, keď incident spred šiestich rokov, keď chlapec spáchal samovraždu a dievča, ktoré ho nedokázalo zastaviť, začne ovplyvňovať súčasných tínedžerov žijúcich v súčasnosti. Príbeh tiež upozorní na obavy a rast mladých dospelých, ktorí nedokážu byť úprimní a skrývať sa.

Plagát zachytáva „tínedžerov z minulosti“, Lee Ha Min ( Seo Ji Hoon ) a Han So Mang ( Takže Ju Yeon ), a „tínedžeri v súčasnosti“, Lee Jae Min (Kim Min Kyu), Yoon Bo Mi ( Kang Hye vyhral ) a Choi Jin Young (Yoon Hyun Soo), stojaci vedľa seba vedľa okna v umeleckej triede, ktorá je plná slnečného svetla. Lee Ha Min a Han So Mang sú oblečení v letných školských uniformách, zatiaľ čo Lee Jae Min, Yoon Bo Mi a Choi Jin Young majú oblečené jarné školské uniformy. Ich oblečenie naznačuje rozdiel v ročných obdobiach, ako to naznačuje text na vrchu plagátu, ktorý znie: „Jar a leto, stojíme uprostred.“ Herci reprodukovali plagát pôvodných webtoon postáv s vysokou úrovňou synchronizácie, čím vzbudili očakávanie úspešného dramatického spracovania.

Vedľa Lee Ha Min, ktorý navonok pôsobí veselo, no vie byť dosť cynický, sedí nesmelý, no odhodlaný Han So Mang. Vedľa nej sú Lee Jae Min, najobľúbenejšia študentka strednej školy Seoyeon, ktorá sa vždy usmieva, nasleduje Yoon Bo Mi, školská kráľovná, ktorá je milá a pekná, a Choi Jin Young, ktorá navonok vyzerá tvrdo, ale je nečakane láskavý. Očakávanie je veľké, čo sa medzi týmito priateľmi stane.

“Seasons of Blossom” bude mať premiéru 21. septembra o 17:00. KST.

Medzitým si pozrite So Ju Yeon v „ Dr. Romantický 2 “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )