Seol In Ah prekvapivo navštívil dom Jang Dong Yoon v „Oáze“

 Seol In Ah prekvapivo navštívil dom Jang Dong Yoon v „Oáze“

KBS2“ Oáza “ vypustil nové fotografie zachytávajúce trojstranné stretnutie medzi Jang Dong Yoon , Chu Young Woo , a Seol In Ah !

„Oasis“ je dráma o troch mladíkoch, ktorí urputne bojujú o ochranu svojich snov, priateľstiev a prvej lásky na turbulentnom pozadí Južnej Kórey v rokoch 1980 až 1990.

V ešte nižšie sa Lee Doo Hak (Jang Dong Yoon) a Choi Chul Woong (Chu Young Woo) rozprávajú tvárou v tvár v čínskej reštaurácii. Medzi tými dvoma je prázdna stolička, ktorá je uložená pre Oh Jung Shin (Seol In Ah).

Výzor troch sediacich pri stole divákom pripomína stredoškolské časy, keď boli najlepšími priateľmi. Nasadili však trochu strnulé výrazy, naznačujúce rôzne životné cesty, ktorými sa každý uberal, pričom žili úplne iné životy ako na strednej škole.

Doo Hak, ktorý sa chystá z miesta odísť, sa nahnevane pozrie na Chula Woonga, ktorý sa rozpráva s Jung Shinom. Jung Shin, ktorý počúva slová Chula Woonga, je čoskoro prekvapený. Diváci sú zvedaví, aký príbeh povie Chul Woong Doo Hakovi a Jung Shinovi a ako sa v budúcnosti vyvinie ich priateľstvo a láska.

V ďalšej sérii fotografií navštívi Jung Shin dom Doo Haka. Doo Hak, prekvapený Jung Shinovou prekvapivou návštevou, stojí na svojom dvore so zmäteným výrazom. Na druhej strane Jung Shin, ktorý bez váhania vojde do jeho domu, vrhá na Doo Haka milý úsmev, čím vytvára romantickú atmosféru.

Obrázky nižšie zachytávajú Doo Haka s oboma rukami vo vreckách a Jung Shin, ktorý sa naňho pozerá s mierne začervenanou tvárou. Zdá sa, že Jung Shin je opitý z pitia alkoholu, čo zvyšuje očakávanie na nadchádzajúcu epizódu, aby zistil, či títo dvaja, ktorí boli v spore, keď skrývali svoje emócie, dokážu navzájom vyjadriť svoje skutočné pocity.

Ďalšia epizóda sa vysiela 21. marca o 21:50. KST!

Medzitým si pozrite drámu nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( 2 )