Seol In Ah robí konečnú voľbu medzi Ryeounom a Choi Hyun Wookom vo filme „Mrkajúci melón“

 Seol In Ah robí konečnú voľbu medzi Ryeounom a Choi Hyun Wookom vo filme „Mrkajúci melón“

Stávka medzi Ryeoun a Choi Hyun Wook bude odhalený v dnešnej epizóde seriálu „ Blikajúci vodný melón “!

Twinkling Watermelon je fantasy dráma o dospievaní, v ktorej sa študent CODA (dieťa nepočujúcich dospelých), ktorý sa narodil s hudobným talentom, náhodne cestuje späť v čase do roku 1995 cez podozrivý hudobný obchod. Tam spolu s ďalšími záhadnými mladíkmi založí kapelu Watermelon Sugar.

Ryeoun hrá Eun Gyeol, jediného človeka, ktorý vo svojej rodine počuje, ktorý cez deň vedie dvojitý život ako dokonalý vzorný študent a v noci gitarista kapely. Choi Hyun Wook preberá úlohu vášnivého Yi Chana, otca Eun Gyeol, ktorý bol v roku 1995 stredoškolákom. Seol In Ah premení na bohyňu violončelo Seowon Arts High School Se Kyung Shin Eun Soo hrá chladnú a povýšenú „ľadovú princeznú“ Chung Ah, ktorá je od narodenia nepočujúca.

Spoilery

Veľkolepé zúčtovanie, ktoré si získa srdce Se Kyunga, a veľmi očakávané debutové predstavenie Watermelon Sugar sa dnes na festivale stanú stredobodom záujmu! Na novo vydaných fotografiách pred dnešnou epizódou Eun Gyeol, Yi Chan a skupina Watermelon Sugar zdobia hlavné športové tričká navrhnuté Chung Ah. Miesto konania sa hemží študentmi, ktorí túžia byť svedkami vystúpenia Watermelon Sugar a príchod Eun Yu (predstierajúci Se Kyung) pridáva ďalšiu vrstvu vzrušenia a očakávania.

Keďže Se Kyung bola zachytená uprostred veľmi verejného milostného trojuholníka s Eun Gyeol a Yi Chan a všetci si uvedomujú, že jej konečná voľba bude odhalená v tento festivalový deň, zvedavosť je na vrchole. Pálčivou otázkou zostáva: Rozhodne sa Eun Yu pre najpravdepodobnejšiu kandidátku prvej lásky svojej mamy Se Kyunga Yi Chan alebo si vyberie Eun Gyeol, s ktorou sa výrazne zblížila?

Nalaďte sa na ďalšiu epizódu „Žmurkajúci sa melón“ a dozviete sa konečný výsledok 31. októbra o 20:50. KST!

Počas čakania dobehnite drámu nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )