Seolhyun z AOA sa za svoje dary pripojila k čestnej spoločnosti Spoločenstva Chest of Korea

 Seolhyun z AOA sa za svoje dary pripojila k čestnej spoločnosti Spoločenstva Chest of Korea

AOA Seolhyun je teraz členom Community Chest of Korea’s Honor Society!

Podľa Community Chest of Korea z 24. decembra Seolhyun z AOA nedávno daroval 100 miliónov wonov (približne 88 670 dolárov) na podporu centra starostlivosti o deti a tínedžerov s nízkymi príjmami. Vďaka tomu sa stala 1991. členkou organizácie Honor Society, status udeľovaný darcom, ktorí prispeli vysokou sumou peňazí.

Seolhyun je šiestou speváčkou, ktorá sa pripojila k Honor Society, po Hyun Sook v roku 2013, YoonA z Girls’ Generation, Insooni a Suzy v roku 2015 a Ha Chun Hwa v roku 2016.Seolhyun venoval 29. novembra 50 miliónov wonov (približne 44 330 dolárov) Community Chest of Korea na pomoc tínedžerom z domácností s nízkymi príjmami. Krátko nato venovala ďalších 50 miliónov wonov na financovanie centra starostlivosti o deti.

Seolhyun povedala: „Odkedy som sa dozvedela o ťažkých životných prostrediach, v ktorých žijú malé deti, vždy to zostalo vzadu v mojej mysli. Dokázal som sa dostať tak ďaleko len preto, že som dostal pomoc od toľkých ľudí a som šťastný, že konečne začnem túto lásku oplácať tým, že ju vrátim.“

zdroj ( 1 )