Seolhyunova sestra odhalí „skutočný“ obraz Idolu v novej reality show

 Seolhyunova sestra odhalí „skutočný“ obraz Idolu v novej reality show

AOA Seolhyun je pripravená predstaviť verejnosti svoju staršiu sestru!

19. decembra bolo oznámené, že Seolhyunova staršia sestra Kim Joo Hyun sa objaví v novej varietnej show Mnet „Nie je to tá istá osoba, ktorú ste poznali“.„Nie je to tá istá osoba, ktorú ste poznali“ je kvízový program, v ktorom sú známe osobnosti a najbližší ľudia v ich okolí, ako sú ich rodinní príslušníci, priatelia, významní ľudia alebo manažéri. Hostia využijú svoje znalosti o celebritách na predpovedanie ich ďalších krokov pri sledovaní videoklipu z ich každodenného života.

Kim Joo Hyun sa objaví ako člen rodiny Seolhyun a odhalí všetko, čo je potrebné vedieť o každodennom živote člena idolu. Kim Joo Hyun ako staršia sestra údajne vystavila doma obraz svojej mladšej sestry, ktorý je úplne odlišný od toho, čo sa zobrazuje v televízii.

Zdroje prezradili, že keď sa sestry objavili v štúdiu, všetci boli prekvapení, ako sa podobali. Videoklip ďalej ukázal, že aj ich činy boli podobné, napríklad ako jedia a vychutnávajú si jedlo.

Toto je prvýkrát, čo Seolhyun pozvala člena svojej rodiny do televízneho programu. V roku 2016 krátko spomínané jej staršia sestra na MBC Rádio Star “ a odhalila svoju fotku, no jej sestra sa v relácii nikdy nevyskytla.

Produkčný tím Mnetovej nadchádzajúcej varietnej show uviedol: „Očakávali sme, že Kim Joo Hyun v kvíze o Seolhyunovi, keďže je jej rodinou, urobí všetko správne, ale nedarilo sa jej tak, ako sme očakávali.

Kim Joo Hyun povedal: „Bola to zábava a som rád, že som so Seolhyunom vďaka programu získal ďalšiu skvelú spomienku. Videl som aj stránku mojej sestry, ktorú som nikdy predtým nevidel. Som hrdý, keď vidím, že sa jej v skutočnom svete darí veľmi dobre.'

“Not the Same Person You Know” bude mať premiéru 20. decembra o 23:00. KST.

Pozrite si ukážku Seolhyunovej epizódy nižšie!

zdroj ( 1 )