Šesťkrát viackrát K-popové hviezdy prekročili hranice svojich fanúšikov

  Šesťkrát viackrát K-popové hviezdy prekročili hranice svojich fanúšikov

Požiadali ste, doručili sme.

Pred chvíľou sme napísali článok s názvom „ 7 krát K-popové hviezdy prekonali svoje fandomy “, kde sme vybrali tie najzábavnejšie a najkultovejšie momenty K-popových hviezd, ktoré obleteli internet. Hoci sa zdalo, že mnohým z vás sa to páčilo, niektorí mali pár rád, medzi ktoré patrili najmä: „ Zabudli ste (sem vložte modlu)!

lelo0612Počujeme vás nahlas a zreteľne. Tu je šesť ďalších príkladov a príbehov K-popových hviezd, ktoré sa stali úplne virálnymi:

1. Taemin, „Kpop Dude“

Pred tromi rokmi používateľ Tumblr nilincartierwells spustil internet, keď sa svojich sledovateľov opýtal niečo, čo vyzeralo ako nevinná otázka:

https://nilincartierwells.tumblr.com/post/115357174887/wheres-the-pic-of-the-kpop-dude-looking-really

Predmetný obrázok je tento gif, na ktorom Taemin vyzerá značne znepokojene:

aminoaplikácie

Samozrejme, že Tumblr je Tumblr a fanúšikovia K-popu sú fanúšikovia K-popu, príspevok sa stal absolútne virálnym.

Čoskoro nazhromaždilo 60 000 poznámok s niektorými z najzábavnejších hashtagov a vytvorilo Taeminovu legendárnu prezývku „Kpop Dude“.

http://taeunique.tumblr.com/post/115479586260/nilincartierwells-sangdont-beautifulneon

Tento zábavný moment v skutočnosti pochádza z vysielania „Music Core“ MBC z 30. augusta v roku 2014 počas segmentu vyhlasovania víťazov, kde bol Taemin jedným z troch nominovaných na víťaza. Našťastie bol víťazom vyhlásený Taemin!

Gif Taeminovej veselej zmeny vo výraze prináša každých pár mesiacov niekto z K-popovej komunity – alebo niekto, kto jednoducho potrebuje dobrý reakčný obrázok – a zakaždým, keď túto skvelú výmenu informácií prežijeme na Tumblr.

2. Dychberúci Jimin

Je niečo viac uspokojujúce ako vidieť, ako váš idol chvália tisíce ľudí? Fanúšikovia Jimina z BTS sa môžu stotožniť!

7. septembra používateľ Twitteru mochimin odovzdal video, na ktorom Jimin hľadí dolu na publikum počas koncertu skupiny Love Yourself tour v Los Angeles s popisom: „je úchvatný“

Tento majestátny moment Jimina sa začal šíriť mimo fanúšikov, keď ďalší tweet s rovnakým videom začal zbierať tisíce retweetov a označení páči sa mi.

To, čo vyzeralo ako neškodný stan tweet, sa čoskoro vymklo spod kontroly, keď na tweet narazili nefanúšikovia a začali pridávať svoje vlastné uznanlivé myšlienky:

Stať sa virálnym pre nič iné, než len vyzerať krásne. Ako sa od Jimina očakávalo!

3. „K-popová hviezda zastiňuje prvú dámu“

SHINee's Minho sa dostal na titulky už v roku 2017, keď sa stretol s Melaniou Trumpovou na kampani „Girls Play 2“ na americkom veľvyslanectve v Kórei, udalosti pre olympijské hry 2018 v Pyeongchangu.

Počas akcie médiá zachytili video zo zábavnej interakcie medzi niekoľkými stredoškoláčkami, členkou SHINee a prvou dámou Spojených štátov:

Video sa čoskoro stalo virálnym a upútalo pozornosť v zámorí po tom, čo ho prevzali publikácie ako napr billboard , Správy ABC a ona . Ľudia nedokázali prekonať skutočnosť, že K-popová hviezda zažiarila prvú dámu, ale som si istý, že všetci fanúšikovia K-popu sa vedia stotožniť s reakciami dievčat zo strednej školy, keď videli a Choi Minho v tele.

4. Tzuyu: Bohyňa lukostreľby

Ako lepšie propagovať svoju skupinu, než prehodením vlasov tým najmajestátnejším výstrelom šípu?

V roku 2016 bola TWICE jednou z mnohých K-popových skupín, ktoré sa zúčastnili každoročného Idol Star Athletics Championship.

Čo však internet úplne zbláznilo, bol tento klip Tzuyu, ktorý sa zúčastnil lukostreleckého podujatia:

Spolu s určitým pokrytím médiami si bežní starí používatelia Twitteru nemohli pomôcť, ale obdivovali tento ikonický moment:

Jeden používateľ dokonca vytvoril moment v dokonalej forme:

Dokonca si vyslúžil retweet od režiséra „Thor“ Taika Waititiho!

Nie je nič také, ako sa internet spája s drzými dievčatami, ktoré robia škaredé veci.

5. „Príťažlivý ázijský chlapík stojaci vedľa Liama ​​Payna“

Keď sa K-popové hviezdy zúčastňujú na odovzdávaní cien v zámorí, zrazu sa ocitnú v centre pozornosti, aby ich videli tisíce ľudí, ktorí nemusia nevyhnutne poznať ich mená.

To bol prípad, keď GOT7 Jackson sa v roku 2017 zúčastnil odovzdávania cien MTV Europe Music Awards ako „veľvyslanec regiónu Veľkej Číny“.

Nefanúšikovia Jacksona boli nadšení po tom, čo ho počas akcie videli stáť vedľa bývalého člena One Direction Liama ​​Payna.

Museli vedieť, kto je „ten horúci ázijský chlapík stojaci vedľa Liama“:

Niektorí to vzali do vlastných rúk, aby zistili, kto to je:

IGOT7 tiež pomohli propagovať Jacksona všetkým zvedavým novým fanúšikom:

Nakoniec Liam Payne pridal na vzrušenie z tohto utrpenia, keď odpovedal fanúšikovi, že Jackson bol „naozaj milý chlap“.

Jackson v tú noc skutočne ukradol show.

6. Extra Mijoo

Fanúšikovia K-popu pravdepodobne videli, alebo aspoň počuli, Lovelyz’ Mijoo, dievča, ktoré, ako sa zdá, robí z každého podujatia svoju osobnú dráhu.

Hoci jej dramatické pózy sú už nejaký čas v radaroch K-popových fanúšikov, len nedávno mohli ľudia mimo fandomu vidieť aj jej veselo očarujúcu osobnosť.

5. mája používateľ Twitteru nindyjudd zverejnil video, na ktorom Mijoo „s istotou kráča ako modelka po prehliadkovom móle“ na ceste do „Hudobnej banky“ KBS.

O niekoľko mesiacov neskôr, 3. októbra, používateľ Twitteru umcornell prehodil video, ale pridal svoj vlastný súvisiaci komentár:

Tweet čoskoro nazbieral viac ako 50-tisíc retweetov a 150-tisíc lajkov. Lovelyzovi fanúšikovia rýchlo využili príležitosť podporiť svoje dievča a zdieľali ďalšie videá, na ktorých Mijoo dramaticky pózuje do kamier.

Mijoo pravdepodobne neočakávala túto úroveň uznania, keď povedala, že to chce zatriasť veci okorenením jej póz.

aminoaplikácie

Ktorá K-popová hviezda sa musí stať virálnou ako ďalšia? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!