SEVENTEEN je na prvom mieste v zozname indie albumov Oriconu za rok 2018; PENTAGON patrí 2 albumom do top 10

 SEVENTEEN je na prvom mieste v zozname indie albumov Oriconu za rok 2018; PENTAGON patrí 2 albumom do top 10

Oricon zverejnil svoj koncoročný rebríček indie albumov za rok 2018 a oboje SEDEMNÁSŤ a PENTAGON predviedli na tohtoročnom zozname silné výsledky!

SEVENTEEN obsadili prvé miesto v koncoročnom rebríčku japonskej hudobnej hitparády, ktorý zahŕňa iba albumy, ktoré neboli distribuované veľkým vydavateľstvom v Japonsku. Skupina sa dostala na vrchol zoznamu s ich japonským debutovým mini albumom „We Make You“, ktorý vyšiel v máji tohto roku.

Nielenže sa skladba „We Make You“ dostala na prvé miesto rebríčka Oricon’s Daily Albums krátko po svojom vydaní, ale nedávno sa umiestnila na 28. mieste na konci roka 2018 Oricon. Najlepšie rebríčky albumov (ktorá zahŕňa všetky albumy predané v Japonsku v tomto roku). Mini album tiež vyslúžil SEVENTEEN ich úplne prvý zlatá certifikácia od Japonskej asociácie nahrávacieho priemyslu (RIAJ) minulý mesiac.Tretí japonský mini album skupiny PENTAGON „Shine“ (obsahuje ich japonskú verziu breakout hit ) obsadil 4. miesto v zozname, zatiaľ čo predchádzajúci japonský mini album skupiny „Violet“ sa umiestnil na 10. mieste.

Obom skupinám blahoželáme!

zdroj ( 1 ) ( dva )