Sezóna „Fargo“ od Chrisa Rocka má konečne dátum premiéry!

 Chris Rock's 'Fargo' Season Finally Gets a Premiere Date!

Nadchádzajúca štvrtá sezóna Fargo , ktorý bude hviezdiť Chris Rock , konečne dostal dátum premiéry!

Premiéra predstavenia bola naplánovaná na apríl, no kvôli pandémii koronavírusu bola odložená. Teraz je FX pripravený na premiéru sezóny v nedeľu 27. septembra.

Nadväzujúce epizódy sa budú vysielať v premiérový večer. Nové epizódy série budú pridané do FX na Hulu deň po ich premiére v káblovej sieti.

V roku 1950 Kansas City, štvrtý diel Fargo sa sústreďuje na dva zločinecké syndikáty, ktoré bojujú o kúsok amerického sna a dosiahli nepokojný mier. Spoločne ovládajú alternatívnu ekonomiku vykorisťovania, štepov a drog. Aby upevnili ich prímerie, Loy Cannon ( Rock ), hlava afroamerickej zločineckej rodiny, vymení svojho najmladšieho syna Satchela ( Rodney Jones ), svojmu nepriateľovi Donatellovi Faddovi ( Tomasso Ragno ), šéf talianskej mafie. Na oplátku sa Donatello vzdáva svojho najmladšieho syna Zera ( Jameson Braccioforte ) do Loy.

V novej sezóne tiež hviezdia Timothy Olyphant , Jason Schwartzman , Jessie Buckley , Ben Whishaw , a viac. Výroba seriálu bude pokračovať koncom tohto mesiaca!