Shin Dong Wook ustupuje z drámy „Dotkni sa svojho srdca“ po nedávnej kontroverzii

 Shin Dong Wook ustupuje z drámy „Dotkni sa svojho srdca“ po nedávnej kontroverzii

Shin Dong Wook sa rozhodol odstúpiť zo svojej pripravovanej drámy “ Dotkni sa svojho srdca “ po jeho nedávnej kontroverzii.

Začiatkom tohto mesiaca bolo oznámené, že starý otec Shin Dong Wooka tvrdil, že podnikne právne kroky proti svojmu vnukovi za spáchanie „dedinského podvodu“. Agentúra Shin Dong Wooka prepustený oficiálne vyhlásenie týkajúce sa situácie a tvrdil, že tvrdenia sú nepravdivé. Jeho otec a strýko tiež vystupňovali zdieľať svoj postoj a Shin Dong Wook poskytol rozhovor aby vysvetlil svoju stranu príbehu.

Jeho agentúra Snowball Entertainment 7. januára uviedla, že herec odstúpi zo svojej úlohy v novej stredajšej a štvrtkovej dráme TVN „Touch Your Heart“. Vysvetlili: „Cíti pocit zodpovednosti za kontroverziu týkajúcu sa jeho starého otca. Veril, že je správne, aby odstúpil, a tak túto záležitosť prediskutoval s produkčným štábom drámy.“ Boli tiež opatrní, aby odpovedali, keď sa ho pýtali na jeho budúce aktivity, a uviedli: „Ešte nie je nič rozhodnuté.Produkčný štáb „Touch Your Heart“ tiež potvrdil správy a uviedol: „Je pravda, že Shin Dong Wook odstúpil z drámy. Keďže však Shin Dong Wook doteraz nemal natočených veľa scén, neveríme, že jeho odchod bude mať vplyv na plán drámy.' Čo sa týka náhrady za herca, uviedli: „Ešte sme sa nerozhodli. Keď niekoho nájdeme, začneme nakrúcať znova.“

„Dotkni sa svojho srdca“ je príbeh slávnej herečky Oh Yoon Seo ( Yoo In Na ), ktorá sa ocitne v advokátskej kancelárii s perfekcionistickým právnikom Kwonom Jungom Rokom ( Lee Dong Wook ). Dráma bude nadväzovať na TVN's “ Stretnutie “ a bude k dispozícii na Viki.

zdroj ( 1 ) ( dva )