Shin Ha Kyun nie je nič ako jeho „menej ako zlo“ postava zo zákulisia

 Shin Ha Kyun nie je nič ako jeho „menej ako zlo“ postava zo zákulisia

MBC Menej ako zlo ” zverejnila nové fotografie zo zákulisia svojej hviezdy Shin Ha Kyun !

„Menej ako zlo“ je kórejský remake populárneho seriálu BBC „Luther“. Dráma sleduje Woo Tae Seok (hrá ho Shin Ha Kyun), detektíva, ktorý urobí čokoľvek, aby dosiahol spravodlivosť, a Eun Sun Jae (hrá ho Lee Seol ), psychopat, ktorý s ním rád hrá hry mysle.

Shin Ha Kyun zapôsobil na divákov svojimi zúrivými akčnými scénami a emocionálnym, viacvrstvovým hereckým prejavom v dráme. Avšak na rozdiel od svojej drsnej postavy, ktorá má drsnú povahu a verí v tvrdú lásku, herec vyžaruje teplo, keď sa v zákulisí stretáva so svojimi hereckými hviezdami a zamestnancami.V skutočnosti novo zverejnené fotografie ukazujú, že Shin Ha Kyun vyzerá ako presný opak svojej postavy Woo Tae Seok. Herec má veselú atmosféru a nosí žiarivý úsmev, keď šťastne konverzuje so zamestnancami na natáčaní.

Produkčný štáb poznamenal: „Shin Ha Kyun hrá dôležitú úlohu v dráme aj na scéne, Shin Ha Kyun hrá dôležitú úlohu. Vždy je veľmi ohľaduplný k svojim kolegom hercom a zamestnancom, takže je veľmi upokojujúce byť s ním. Je ako vitamín súboru, takže sa naňho veľa spoliehame a je skvelým zdrojom sily.“

„Menej ako zlo“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 22:00. KST.

Ak ste to ešte nevideli, pozrite si najnovšiu epizódu drámy nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva )