Sigourney Weaver hovorí, že „Môj rok Salingera“ je „veľkým krokom vpred“ pre ženy vo filme na Berlin Film Fest!

 Hovorí Sigourney Weaver'My Salinger Year' is 'Big Step Forward' for Women in Film at Berlin Film Fest!

Margaret Qualleyová a Sigourney Weaver stáť bok po boku na červenom koberci na otváracom ceremoniáli premiéry ich filmu Môj Salingerov rok sa konalo počas Medzinárodný filmový festival v Berlíne 2020 v paláci Berlinale vo štvrtok (20.2.) v nemeckom Berlíne.

Popredné dámy na premiérovom podujatí doplnili aj ich herecké hviezdy Douglas Booth , Xiao Sun , Hamza Haq , Yanic Truesdale , riaditeľ Philippe Falardeau a spisovateľ Joanna Rakoffová , ako aj Jeremy Irons s manželkou Sinead Cusack , a Daniel Bruehl a jeho manželky Gratulujem Rumboldovi .

Skoršie cez deň Sigourney a jej Môj Salingerov rok Tím sa tiež zúčastnil fotohovoru a tlačovej konferencie k filmu v hoteli Grand Hyatt.

Sigourney Weaver pochválil tím za sebou Môj Salingerov rok , pričom film označila za „veľký krok vpred“ pre ženy v zábavnom priemysle, ktoré stále počítajú s vplyvom hnutia #MeToo.

„Naši producenti Kim (McCraw) a Luc (Déry) sa snažili najať ženy, ktoré možno neboli vedúcimi oddelenia, ktoré dlho niesli bremeno, urobili z nich vedúce oddelenia a dali im túto šancu. “ Sigourney povedal na tlačovej konferencii (cez Rozmanitosť ). 'Chlapče, urobili skvelú prácu?'