Skladba „Waste It On Me“ od BTS a Steva Aokiho sa dostala na miesto v rebríčku popových piesní Billboardu

 Skladba „Waste It On Me“ od BTS a Steva Aokiho sa dostala na miesto v rebríčku popových piesní Billboardu

BTS dosiahli svoj tretí hit v hitparáde Billboard Pop Songs!

27. novembra bolo oznámené, že skladba Steva Aokiho „ Premrhajte to na mňa “, ktorý obsahuje BTS, vstúpil do rebríčka Pop Songs na č. 39 na týždeň končiaci sa 1. decembrom. Správu zdieľal Billboard s názvom „BTS zarába tretí hit v rebríčku popových skladieb so Stevom Aokim Collab 'Waste It on Me .“

Rebríček Pop Songs zoraďuje skladby na základe údajov o vysielaní v rádiu a meria celkový počet prehratí za týždeň na paneli prehľadov 167 mainstreamových top 40 staníc v Spojených štátoch na základe údajov z Nielsen Music.

V minulosti BTS prvýkrát vstúpila do rebríčka Pop Songs v januári, kde sa umiestnila na 25. mieste so skladbou „MIC Drop“, ktorá obsahuje Desiignera a remixoval ju Steve Aoki. Nasledovala „Falošná láska“, ktorá vyvrcholila na 34. mieste v júli.

BTS je jedinou kórejskou skupinou, ktorej pieseň vstúpila do rebríčka Pop Songs. Jediným ďalším kórejským umelcom, ktorý sa dostal do rebríčka, je PSY, ktorého pieseň „Gangnam Style“ dosiahla v roku 2012 10. miesto.

Toto je tiež tretia skladba od Steva Aokiho, ktorá vstúpila do rebríčka Pop Songs, po skladbe „Delirious (Boneless)“ s Chrisom Lakeom a Tujamom a obsahuje Kid Ink, ktorý sa v roku 2014 umiestnil na 33. mieste, a skladbu „Just Hold On“ s Louisom Tomlinsonom. , ktorá v roku 2017 obsadila 35. miesto.

„Plytajte na mňa“ aj predtým vstúpil do rebríčka Billboard's Hot 100 na 89. mieste na týždeň končiaci 10. novembrom.

Gratulujeme BTS a Stevovi Aokimu!

zdroj ( 1 )