Sledujte: Bentley a rodina Hammingtonovcov oslavujú svoje prvé narodeniny v „Návrate Supermana“

 Sledujte: Bentley a rodina Hammingtonovcov oslavujú svoje prvé narodeniny v „Návrate Supermana“

V epizóde KBS z 2. decembra Návrat Supermana “, Bentley a rodina Hammingtonovcov oslávili dôležité prvé narodeniny svojho najmladšieho syna.

Pred párty sa Bentley a William zúčastnili fotenia v tradičnom kórejskom oblečení. Po prvé, Bentley bolo oblečené v oblečení učenca Joseon. Keď pózoval so svojím otcom, Sam Hammington , vyvolalo to spomienky na to, keď jeho brat William urobil to isté na svoje prvé narodeniny.Nasledovalo natáčanie len pre bratov, kde sa William obliekol do kráľovského rúcha a Bentley sa obliekol ako veľký princ. William potom znova zahral scénu z historickej drámy, kde kráľ postaví princa na jeho miesto. Bratov potom odfotografovali v oblečení z tradičnej svadby, pričom William ako ženích a Bentley ako „nevesta“.

Na párty sa zúčastnila nielen rodina, ale aj blízki priatelia Sama Hammingtona Sam Okyere , Jung Joo Ri , Ryu Soo Young , Bong Tae Gyu a Eva a jej syna Noeho. Napriek neznámej atmosfére preplnenej párty Bentley neplakal a užíval si deň s jeho typickým úsmevom na tvári. Jeho brat William mu tiež zablahoželal a povedal: 'Všetko najlepšie, zlatko.'

Na doljabi , kde je narodeninové dieťa nútené uchmatnúť si z výberu predmetov, ktoré majú predpovedať budúcnosť dieťaťa, Bentleyho prekvapili reakcie davu na čokoľvek, čo mu položilo do rúk. Po zaváhaní nad ryžou nakoniec vybral paličku. Význam paličky je, že dieťa dosiahne vysokú pozíciu vo verejnej funkcii (napr. sudca) a presadí sa vo svete a získa si slávu.

“Návrat Supermana” si môžete pozrieť tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )