Sledujte: BTS, Wanna One a WINNER ukazujú podporu pre „The Masked Singer“ od FOX a menujú umelcov, ktorých chcú vidieť v šou

  Sledujte: BTS, Wanna One a WINNER ukazujú podporu pre „The Masked Singer“ od FOX a menujú umelcov, ktorých chcú vidieť v šou

Pred premiérou filmu „ Maskovaný spevák “ na FOX, remake kórejského “ Spevák Kráľ masiek “, BTS, Chcem jednu a WINNER zdieľali správy o podpore relácie.

V prvom videu zverejnenom na oficiálnom Twitteri The Masked Singer povedal RM BTS: „Je to skutočne najhorúcejší program v Kórei. Dúfam, že na pódium vystúpi veľa úžasných spevákov a je naozaj zábavné hádať, kto je v maske, takže zostaňte naladení na „The Masked Singer“ a my tam raz chceme byť tiež.“

Hoci bol klip skrátený, kórejské správy informovali, že pre umelcov, ktorých by chceli v šou vidieť, si Jungkook vybral Charlieho Putha, s ktorým vystupoval na 2018 MBC Plus X Genie Music Awards , zatiaľ čo Jimin povedal, že chce vidieť Ushera na pódiu s jeho úžasnými tanečnými a výkonnostnými schopnosťami.Na otázku, ktorý člen BTS by podľa nich mal ísť na „The Masked Singer“, všetci členovia menovali RM, pretože jeho angličtina je najlepšia.

Wanna One tiež požiadala divákov, aby si reláciu naladili.

Kim Jae Hwan vymenoval dlhý zoznam umelcov, ktorých miluje a ktorých by chcel vidieť, vrátane Robina Thickeho, Bruna Marsa, Sama Smitha, Ariany Grande, Beyonce a Seala. Lee Dae Hwi potom požiadal o zavolanie, aby sa pripojil k americkému remaku, spievajúc „Call Me Maybe“.

Kang Daniel vyjadril svoju lásku k Maroon 5 a vymenoval Adama Levinea za svojho výberu, koho chce vidieť v „The Masked Singer“.

V krátkom, no sladkom videu od WINNER, Lee Seung Hoon, Kim Jin Woo a Kang Seung Yoon zablahoželali relácii k jej premiére a popriali divákom šťastný nový rok.

“The Masked Singer” má premiéru na FOX 2. januára o 21:00. ET.

Medzitým si môžete nižšie pozrieť „The King of Mask Singer“ od MBC!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )