Sledujte: Cha Sun Woo a Ha Seung Ri Dish o ich chémii a postavách vo filme The Villain Of Romance

 Sledujte: Cha Sun Woo a Ha Seung Ri Dish o ich chémii a postavách vo filme The Villain Of Romance

MBC 'The Villain of Romance' dráždil Cha Sun Woo a ha seung ri Roztomilá chémia v nových klipoch zo zákulisia!

„The Villain of Romance“ je príbeh o dospievaní a realistická romantická dráma o mladých univerzitných „zloduchoch“, ktorí sa ešte len učia o láske. B1A4 Cha Sun Woo sa predstaví ako Kang Hee Jae, ktorý trvá na tom, že je chladný a chápavý chlap, ale v skutočnosti nie je ani trochu cool, pokiaľ ide o romantiku a jeho city.

Medzitým si hviezda „All of Us Are Dead“ Ha Seung Ri zahrá Ban Yu Jin, vysoko inteligentného staršieho študenta na vysokej škole Kang Hee Jae. Pretože sa zdá, že mrazivá Yu Jin nikdy nedokáže udržať vzťah dlhšie ako 100 dní, začne sa báť, že zostane sama. Takže keď mladší chlapík Hee Jae odvážne vystrelí, rozhodne sa ho podrobiť intenzívnemu „tréningu“, kým budú spolu chodiť.

Prvé natáčané video ukazuje klipy chaotickej úlohy Cha Sun Woo, po ktorých nasleduje jeho osobný popis postavy. Zdieľa: 'Keďže Kang Hee Jae nikdy predtým nemal priateľku, je náhodný a v niektorých smeroch chýba, ale tieto aspekty nie sú len nepríjemné, pretože je to roztomilý a očarujúci človek.'

Pokračuje: 'Je to také zábavné hrať úlohu Hee Jae a natáčam s radosťou.' Cha Sun Woo potom dodáva, že sa mu dobre natáča po boku Ha Seung Ri pri budovaní ich chémie.

Vo videu zo zákulisia Ha Seung Ri vysvetľuje o svojej postave Ban Yu Jin: „Je to niekto s ohnivou osobnosťou, ktorá vyrastala so všetkým, čo potrebuje, v dobre situovanej rodine a dostávala veľa lásky. So svojím mladším priateľom Hee Jae je to postava, ktorá sa svojím vlastným spôsobom naozaj veľmi snaží úspešne randiť a milovať sa veľmi dlho, dlho.'

Pozrite si oba klipy tu!

„The Villain of Romance“ odvysiela prvé dve epizódy 5. júna o 23:30. KST a bude k dispozícii na Viki!

Počas čakania sledujte Cha Sun Woo v ' Zvýšiť úroveň ' tu:

Sledovať teraz

Tiež chyťte Ha Seung Ri v „ Hľadať: WWW “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )