Sledujte: Cha Tae Hyun, Hong Kyung Min a Samuel predvádzajú spoluprácu na skladbe „2 dni a 1 noc“

 Sledujte: Cha Tae Hyun, Hong Kyung Min a Samuel predvádzajú spoluprácu na skladbe „2 dni a 1 noc“

V epizóde KBS zo 17. februára 2 dni a 1 noc ,“ ochutnali diváci Cha Tae Hyun a Hong Kyung Min je nové hudobný projekt s Samuel !

Cha Tae Hyun a Hong Kyung Min už predtým vydali hudbu pod názvom „ Hong Cha .“ V decembri sa v „2 Days & 1 Night“ konala špeciálna paródia založená na „ Nesmrteľné piesne “ a Cha Tae Hyun vyjadril želanie, aby Hong Cha spolupracovala s hudobnými producentmi Brave Brothers.

Brave Brothers súhlasili a produkovali pieseň „People“ pre duo, pričom Samuel z Brave Entertainment vystupoval na skladbe a vytvoril časť choreografie. Cha Tae Hyun zavtipkoval: „Nie je to tak, že Samuel vystupuje na trati. Má polovicu dielov. Predstavujeme sa na jeho trati.'

Počas epizódy „2 dni a 1 noc“ sa Brave Brothers a Samuel pripojili k obsadeniu na odpočívadle, aby usporiadali prekvapivé mini predstavenie. Predtým, ako zahrali svoju novú skladbu, šou obsahovala zábery Hong Cha, ako nahráva pieseň s Brave Brothers a nacvičuje tanec so Samuelom.

'Nazvali sme sa Brave Hong Cha kvôli menám producentov,' povedal Cha Tae Hyun. „Ak s nami budú chcieť spolupracovať iní producenti, pripojíme ich mená vpredu rovnakým spôsobom. Ak s nami chce [Yoo] Hee Yeol spolupracovať, môžeme byť Hong Cha's Hee Yeol, a ak s nami chce [Yoon] Jong Shin spolupracovať, budeme Monthly Hong Cha [odkaz na mesačný single projekt Yoon Jong Shina ].“

Jung Joon Young, ktorý sledoval showcase, povedal: „Myslím, že túto pieseň by chceli aj iní speváci. Kvalita je veľmi vysoká.”

Producenti potom uzavreli stávku medzi tým, kto sa v priebehu jedného týždňa dostane na najvyššie priečky: skupina Koyote od Kim Čong Mina alebo skupina Hong Cha od Cha Tae Hyuna. Kto prehrá stávku, bude musieť ísť za trest do vody.

Pozrite si výkon Hong Cha a Samuela v skladbe „Ľudia“ nižšie!

“2 dni a 1 noc” si môžete pozrieť nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )