Sledujte: Chanyeol a Kai z EXO prinášajú vianočnú mágiu a zábavu Naeun a Geonhoo v ukážke „Návrat Supermana“

 Sledujte: Chanyeol a Kai z EXO prinášajú vianočnú mágiu a zábavu Naeun a Geonhoo v ukážke „Návrat Supermana“

Návrat Supermana “ zdieľal zábavnú ukážku epizódy na budúci týždeň s EXO Kedy a Chanyeol!

Dvojica mala možnosť navštíviť deti futbalistu Park Joo Ho, Naeun a Geonhoo, kvôli šou. V novej ukážke sú deti najskôr zobrazené, ako vchádzajú do fotografického štúdia, ktoré je celé vyzdobené na Vianoce, a obe žasnú nad obrovským snehuliakom a stromčekom. Naeun dokonca miluje snehuliaka natoľko, že ho objíme.

Strom a snehuliak sa potom začnú pohybovať a snehuliak hovorí „Ahoj!“ Hoci Geonhoo stratí rovnováhu a spadne, Naeun pokojne pozdraví snehuliaka a potom sa stromu opýta: „Kto si?Ukázalo sa, že Kai je vnútri stromu a Chanyeol sa skrýval v kostýme snehuliaka!

Keď si vyzlečú kostýmy a predstavia sa deťom, odfotia sa s nimi ako vianočné pohľadnice na charitu. Kai im tiež ukazuje hip-hopovú verziu tanca na slávnu pieseň „Three Bears“ a deti s radosťou tancujú, keď Chanyeol hrá na gitare.

Neskôr Kai nesie Naeun na pleciach, keď hovorí: 'Prosím, príďte sa k nám hrať!' Kai sa jej spýta, kde je ich dom, a ona mu povedala, že žijú v Ulsane – meste na juhovýchodnej strane Južnej Kórey, na opačnej strane krajiny ako Soul. Kai sa smeje a hovorí: 'Rozumiem.'

Táto epizóda “The Return of Superman” sa bude vysielať 23. decembra o 16:50. KST.

Pozrite si najnovšiu epizódu relácie nižšie!

Sledovať teraz