Sledujte: Choi Min Soo hrá intenzívny žart v obsadení 'Master In The House'.

 Sledujte: Choi Min Soo hrá intenzívny žart v obsadení 'Master In The House'.

V epizóde SBS z 20. januára Majster v dome Choi Min Soo hral intenzívny žart na hercov.

Počas epizódy Choi Min Soo vzal Yang Se Hyung | a BTOB Ahoj Sungjae do školiacej miestnosti CBR. CBR (chemický, biologický a rádiologický výcvik) je zvyčajne vojenské cvičenie a zahŕňa učenie sa, čo robiť v prípade plynového útoku.

Choi Min Soo však dvoch členov prekvapil tým, že si počas tréningu nenasadil plynovú masku. Keď sa v miestnosti začal valiť dym, začal kašľať a zvalil sa na zem. Yook Sungjae a Yang Se Hyung, vážne znepokojení, k nemu pristúpili, aby skontrolovali, či je v poriadku, a Yang Se Hyung si zložil vlastnú masku, aby ju dal Choi Min Soo.

Zrazu sa Choi Min Soo otočil, usmial sa a povedal: 'Je to lož!' Potom prezradil, že dym bol netoxický a že tento žart zariadil, aby otestoval, čo by urobili v skutočnej desivej situácii.

Lee Seung Gi , ktorý to pozoroval zvonku, poznamenal: „Ľudia skutočne vidia to, čo chcú vidieť, a veria tomu, čomu veriť chcú.“ Yang Se Hyung súhlasil a povedal: 'Mal som pocit, že ma pichajú oči a hrdlo od dymu, až kým nepovedal: 'Je to lož.'

Choi Min Soo potom pochválil Yang Se Hyunga za to, ako sa so situáciou vyrovnal. Keď sa dnu začal valiť dym, komik pomohol Yook Sungjae s maskou a ponúkol svoju vlastnú Choi Min Soo. Choi Min Soo povedal: 'Keď mi ponúkol svoju masku, cítil som, že mu môžem dôverovať.'

Najnovšiu epizódu „Master in the House“ si môžete pozrieť na Viki nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )