Sledujte: Členka dievčenskej skupiny, ktorá sa tento rok stala virálnou, ohúri svojím vokálnym tónom na skladbe „The King Of Mask Singer“

  Sledujte: Členka dievčenskej skupiny, ktorá sa tento rok stala virálnou, ohúri svojím vokálnym tónom na skladbe „The King Of Mask Singer“

V najnovšej epizóde „ Spevák Kráľ masiek ,“ bola odhalená identita „Generácie MZ“!

Počas vysielania speváckej súťaže MBC 6. novembra pokračovali štyria súťažiaci v snahe vyzvať úradujúceho šampióna na jeho trón.

Spoilery

V prvom zápase 2. kola Generácia MZ roztopila srdcia divákov sladkým prevedením skladby „Lady in the Rainy Night“ od The Classic.

Po chvále Generation MZ za jej nádherný hlasový tón sa účastníci panelovej diskusie pokúsili zistiť jej identitu, pričom poznamenali, že kórejčina sa nezdá byť jej rodným jazykom. Rapper Layone uhádol, že je Billlieho Tsuki, zatiaľ čo Lee Yoon Seok špekuloval, že by mohla byť Hanni z NewJeans.

Súperka Generácie MZ nakoniec vyhrala kolo a nechala ju za sebou, aby si zložila masku a odhalila svoju identitu – a ako Layone uhádol, ukázalo sa, že je to Billlieho Tsuki.

Podľa Tsuki bolo jej hlavným cieľom pre jej vystúpenie „The King of Mask Singer“ to, aby si nikto nevšimol, že je cudzinka. „Myslím, že to ešte veľa ukazuje,“ poznamenala so smiechom, ale účastníci diskusie ju ubezpečili, že si to hneď nevšimli. V skutočnosti, keď Yoon Sang prvýkrát naznačila, že by mohla mať cudzí prízvuk v 1. kole, ďalší panelista vehementne tvrdil, že sa mýlil.

Tsuki však mala pri príprave na show na mysli aj iný cieľ: ako hlavná tanečnica svojej skupiny chcela rozbiť predsudky, že hlavný tanečník nebude dobrý v speve.

„Ako hlavná tanečnica mám zvyčajne na starosti tanečnú prestávku alebo refrén piesne, takže mám menej častí ako hlavní vokalisti,“ vysvetlila. 'Takže som chcel ukázať, že viem spievať aj takto.'

Po odvysielaní epizódy sa Tsuki obrátila na Billlieho oficiálny Twitter účet, aby zdieľala fotografiu, ktorú zachytila ​​v zákulisí so svojou maskou. Napísala: „Objavila som sa v najnovšej epizóde ‚The King of Mask Singer‘!!!! Chcel som ukázať novú, inú stránku Tsukiho kúziel. Ako sa vám páčilo ~~???? Vždy budem tvrdo pracovať, preto mi prosím aj naďalej dávajte veľa lásky a podpory.'

Pozrite si celú epizódu „The King of Mask Singer“ s anglickými titulkami nižšie!

Sledovať teraz