Sledujte: „Fantasy Boys“ oznamuje hodnotenie 3. celého semestra + začína 4. kolo misie s titulkami EXO a TXT

  Sledujte: „Fantasy Boys“ oznamuje hodnotenie 3. celého semestra + začína 4. kolo misie s titulkami EXO a TXT

Tretia séria vylúčení bola vykonaná na MBC Fantasy Boys “!

Konkurzný program MBC „Fantasy Boys“ je mužská verzia „My Teen Girl“, konkurzného programu, ktorý dala vzniknúť do nováčikovskej dievčenskej skupiny CLASS:y minulý rok. Reláciu moderuje TVXQ „s Changmin s mentormi 2PM's Wooyoung , Jung Jinyoung , VÍŤAZ „s Kang Seung Yoon a (G)I-DLE's Jeon Soyeon . Program je rozdelený do štyroch semestrov a finálnych 12 súťažiacich, ktorí prejdú všetkými štyrmi fázami, sa predstaví v debutovej zostave.

Vo vysielaní „Fantasy Boys“ 11. mája boli vyhlásené hodnotenia a vylúčenia zo semestra 3. Po vypadnutiach boli súťažiaci oboznámení so svojou misiou 4. kola.

Spoilery

Minulý týždeň , „Fantasy Boys“ zakončili boj o umiestnenie v 3. semestri a dráždili šokujúce čiastkové výsledky hodnotenia semestra, pričom Santa na 29. mieste, Kaedan na 30. a Kim Daehui na 31. mieste.

Tohtotýždňové vysielanie sa začalo úplným ceremoniálom hodnotenia v 3. semestri s 32 súťažiacimi, ktoré postúpili do 4. semestra. Pozrite si úplné hodnotenie nižšie!

1. Hong Seongmin
2. Yu Junwon
3. Lee Hanbin
4. Oh Hyeontae
5. Mesiac Hyunbin
6. Taeseon
7. K-duša
8. Ling Qi
9. Minseo
10. Kim Gyurae
11.Hikaru
12. Kang Daehyeon

13. Hikari
14. Park Hyeonggeun
15. Kim Wooseok
16. Hwang Jaemin
17. Ha Seokhee
18. Nam Seunghyun
19. Shiryu
20. Jin Myungjae
21.Kang Hyunwoo
22. Keum Jinho
23. Kim Kyuhyun
24. Hayato
25. Song Duhyun
26. Seo Sangwoo
27. Čierny
28. Yuma
29. Ježiško
30. Situácia
31. Kim Daehui
32. Kim Beomjun

Vylúčenými trénermi boli Jeong Deunhaesol, TK, Ivan, Daniel Hyunoo Lachapelle a Kim Seungjun. Ako hlavný producent pre Semester 3 dostal Jinyoung príležitosť zachrániť jedného vyradeného praktikanta a on sa rozhodol zachrániť Daniela Hyunoo Lachapelleho. Okrem toho, aj keď sa Shiryu umiestnil na 19. mieste, oznámil svoj odchod z programu z osobných dôvodov, pričom zostalo 32 finálových súťažiacich.

Po vyhlásení rebríčka súťaž pokračovala Semester 4 Teamwork Mission, kde si súťažiaci vybrali členov svojho tímu. Misijné piesne pre toto kolo zahŕňajú „Sugar Rush Ride“ od TXT, „Ko Ko Bop“ od EXO, „Energetic“ od Wanna One, „Not Today“ od BTS a „My First and Last“ od NCT DREAM.

Neskôr sa ukázalo, že po strednodobom hodnotení budú musieť tímy s najhorším hodnotením poslať člena do tímu „Môj prvý a posledný“. Nakoniec boli Kang Irang z „Sugar Rush Ride“ a Kaedan z „Ko Ko Bop“ presunutí do „My First and Last“.

Pozrite si prvé dve predstavenia zo 4. semestra nižšie!

Fivetop – „Ko Ko Bop“

Členovia: Yuma, Hikari, K-Soul, Santa, Ling Qi, Kim Wooseok

Sweet-Together – „Sugar Rush Ride“

Členovia: Taeseon, Hong Seongmin, Hikaru, Yu Junwon, Oh Hyeontae, Kim Daehui

Na konci epizódy “Fantasy Boys” odhalili čiastočné poradie aktuálneho online hlasovania z druhého májového týždňa. V súčasnosti sú súťažiacimi v poradí č. 10 až č. 14 Santa, Kang Minseo, Lee Hanbin, Kim Gyurae a Oh Hyeontae.

Aktuálne globálne hlasovanie “Fantasy Boys” je otvorené do 18. mája do 23:59. KST. Nadchádzajúca epizóda „Fantasy Boys“ sa bude vysielať v ten istý deň o 22:00. KST.

Pozrite si celé epizódy „Fantasy Boys“ s anglickými titulkami tu:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( 2 )