Sledujte: Film Ha Ji Won a Kang Ha Neul Rôzne emotívne scény „Curtain Call“ + Sung Dong Il svojimi vtipnými improvizáciami každého zaskočí

 Sledujte: Film Ha Ji Won a Kang Ha Neul Rôzne emotívne scény „Curtain Call“ + Sung Dong Il svojimi vtipnými improvizáciami každého zaskočí

Curtain Call “ predstavil ďalší klip, ktorý zdôrazňuje talentované obsadenie drámy!

KBS „Curtain Call“ je o staršej hoteliérke zo Severnej Kórey, ktorej nezostáva veľa času na život, a o divadelnom hercovi, ktorý vystupuje ako jej vnuk, aby splnil jej posledné želanie. kang Haneul hrá Yoo Jae Heon, neznámy divadelný herec, ktorý podniká úsilie, ktoré mu zmení život, Ha Ji Won hrá dedičku Park Se Yeon, ktorá spravuje hotel Nakwon, ktorý vlastnila jej stará mama Ja Geum Soon ( Choď Doo Shim ).

Kang Ha Neul a Ha Ji Won nakrúcajú v najnovšom videoklipe k epizódam 11 a 12 napínavú hádku. Ihneď po vôbec prvej scéne dua s takýmito silnými emóciami obaja herci vtipkujú a vybuchnú do smiechu, čím odľahčia atmosféru.

Nasledujúca scéna predstavuje duo s Jung Ji So a Sung Dong Il a ten prekypuje nápadmi, keď Ha Ji Won vzrušene navrhuje rôzne improvizácie. Aj keď herci prechádzajú do ďalších scén, Sung Dong Il drží ostatných v strehu, zatiaľ čo ich neprestáva prekvapovať veselými improvizáciami.

V noci Kang Ha Neul a Ha Ji Won natáčajú svoju dlho očakávanú scénu s priznaním. Keď Yoo Jae Heon vyjadruje svoju nespokojnosť so zasnúbením Park Se Yeon, využije príležitosť priznať svoje city k nej, čo ona hanblivo opätuje.

Pozrite si celé video z tvorby tu!

Sledujte ďalšiu epizódu „Curtain Call“ 20. decembra o 21:50. KST!

Dobehnite drámu nižšie:

Sledovať teraz