Sledujte: Gong Hyo Jin a Ryu Jun Yeol Chase Down Jo Jung Suk v akčnej filmovej ukážke

 Sledujte: Gong Hyo Jin a Ryu Jun Yeol Chase Down Jo Jung Suk v akčnej filmovej ukážke

31. decembra zverejnil svoj prvý trailer pripravovaný film o automobilovej naháňačke „Hit-and-Run Squad“.

„Hit-and-Run Squad“ rozpráva príbeh policajnej jednotky, ktorá sa špecializuje na nehody typu hit-and-run a ich zapletenie s bohatým obchodníkom a bývalým pretekárom F1, ktorý nedokáže ovládať svoju lásku k rýchlosti.

V ukážke Gong Hyo Jin predviedla svoje nové schopnosti kaskadérky s rekvizitovou pištoľou a nepriestrelnou vestou a preskakovala autá, aby zatkla zločincov. Ukazuje tiež neoblomnú stránku svojej postavy Eun Si Yeon tým, že hľadí na svojich nižších dôstojníkov zo zadnej časti policajného krížnika.

Ryu Jun Yeol hrá najmladšieho člena pracovnej skupiny Seo Min Jae, ktorý je skvelým mladým nováčikom. V prívese sa pokúša chytiť do pasce Jo Jung Suk priznať, že to bol on, kto spôsobil nehodu, ale namiesto toho ho Gong Hyo Jin pokarhal.

Ukazuje však aj vážnejšiu stránku seba samého, keď si zloží okuliare a zastrašujúco hovorí Jo Jung Sukovi: „Dobre poznám ľudí ako ty... ľudí, ktorí si myslia, že rýchlosť je všetko.“

Jo Jung Suk hrá postavu, ktorá na prvý pohľad pôsobí komicky, prežíva to na večierkoch a chlapčensky sa zabáva pri hraní s autami na pretekárskej dráhe, no rýchlo ukáže temnú stránku svojej postavy. V celom traileri prejavuje tendenciu k náhodnému násiliu a neváha bokom svojho auta vraziť do áut ľudí, ktorí ho prenasledujú.

Film bude mať premiéru v Južnej Kórei v januári 2019.

Pozrite si trailer s anglickými titulkami nižšie!

zdroj ( 1 )