Sledujte: Han Wows od Stray Kids s nádhernou živou obálkou albumu TWICE „Alcohol-free“

 Sledujte: Han Wows od Stray Kids s nádhernou živou obálkou albumu TWICE „Alcohol-free“

Zatúlané deti “ Han nasadil svoj vlastný jedinečný štýl DVAKRÁT je “ Bez alkoholu “!

Idol sa objavil ako hosť v najnovšej epizóde talk show Lee Mujina „Leemujin Service“, kde sa rozprával o svojej hudbe, návrate Stray Kids a ďalších.

Po odštartovaní sólovým vystúpením novej titulnej skladby Stray Kids „ PRÍPAD 143 “, Han požehnal uši divákov oduševneným prevedením hitu TWICE „Alcohol-Free“. Okrem zmeny tempa a atmosféry piesne Han pridal aj svoj vlastný rap.

Po vypočutí Hanovho coveru Lee Mujin s úžasom poznamenal: „Myslím, že toto je prvýkrát, čo hosť predviedol tento druh preskupenia tu v našom programe... Cítil som sa veľmi vďačný za toto vystúpenie. Nielenže ste do piesne zamiešali svoje myšlienky písaním vlastného textu, ale zmenili ste aj pieseň bossa nova na baladu, z ktorej bolo vidieť, že chcete pieseň vyjadriť sentimentálnym spôsobom. Ako MC som bol za to veľmi vďačný.“

Neskôr v šou Han pokračoval v coververzii YB „Blue Whale“ a tiež sa spojil s moderátorom Lee Mujinom na duetovom vystúpení „A Long Dream“ od SE SO NEON.

Pozrite si celú Hanovu epizódu „Leemujin Service“ s anglickými titulkami nižšie! (Jeho obálka „Alcohol-Free“ začína o 5:43.)