Sledujte: Han Ye Seul a Joo Jin Mo hrajú hru o špionáži o jednu fotografiu v upútavke „Veľké vydanie“

 Sledujte: Han Ye Seul a Joo Jin Mo hrajú hru o špionáži o jednu fotografiu v upútavke „Veľké vydanie“

Nová dráma SBS od stredy do štvrtka “ Veľký problém “ zmenil svet paparazzov na špionážnu hru vo svojom najnovšom teaseri!

„Big Issue“ bude pokračovaním drámy SBS „ Posledná cisárovná “ a rozpovie príbeh bývalého fotografa, ktorý prepadol jedinej fotke a neslávne známeho šéfredaktora, ktorý ho vtiahne do biznisu s paparazzi.

Po prvej sérii pútavých upútavok, „Big Issue“ zverejnilo ďalšie video s upútavkami s hlavnými postavami Joo Jin Mo a Han Ye Alone . Začína to tým, že Seok Joo (Joo Jin Mo) hovorí: „Ak nenapíšeme zmluvu, čo keby som dostal fotografiu tváre klienta? a prilepí kameru do tváre Soo Hyun (Han Ye Seul). Aj keď je najprv prekvapená, potom hovorí: „V tom vlaku sú ľudia, ktorí sa radi hrajú s kartami. Všetko, čo musíte urobiť, je odfotiť ich.“

Zdá sa, že táto jediná fotografia má hrozné následky, pretože je počuť hlas, ktorý kričí: „Bez ohľadu na to, tú fotografiu musíme získať. Ponáhľaj sa!' a policajné autá utekajú na scénu. Potom sa Soo Hyun ozve: „Zbláznil si sa? Nie políciu.'

Na konci ukážky sa objaví lekár ( Jo Duk Hyun ), ktorý sa pozrie na Seok Joo a povie: „Toto si zapamätaj. Som jediný lekár, ktorý môže zachrániť srdce vašej dcéry. Prijmi moju ponuku.' Keď to Soo Hyun zistí, uvedomí si, že existuje väčšia hrozba, než si pôvodne myslela, a Seok Joo je prenasledovaný niekým v scéne priamo zo špionážneho filmu.

„Big Issue“ bude mať premiéru 6. marca a bude sa vysielať každú stredu a štvrtok o 22:00. KST. Dráma bude dostupná aj na Viki.

Pozrite si tiež jeden z predchádzajúcich teaserov nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )