Sledujte: Herecké pokusy „Master In The House“ o metódu herectva + vzájomné napodobňovanie s veselými výsledkami

 Sledujte: Herecké pokusy „Master In The House“ o metódu herectva + vzájomné napodobňovanie s veselými výsledkami

Lee Seung Gi , Lee Sang Yoon , Yang Se Hyung | a BTOB Ahoj Sungjae prevzal metódu konania v tomto týždni Majster v dome “ s ich majstrom, hereckým veteránom Lee Soon Jae .

Počas epizódy sa členovia ujali misie, kde museli svojimi telami vyjadriť kombinované prídavné meno a podstatné meno. Yook Sungjae vybral „nahnevaný“ a „oceán“. Yang Se Hyung zavtipkoval: „Ak je to ťažké, môžete jednoducho vyjadriť S.E.S's Bada [“Bada” doslova znamená “oceán” v kórejčine].” Lee Seung Gi veselo dodal: 'Mali by ste spievať Badovu skladbu 'I'm So Mad'.' Yook Sungjae sa nakoniec ponoril do herectva a sprostredkoval drsnú vlnu, ktorú Lee Soon Jae pochválil.

Lee Seung Gi si vybral „slona, ​​ktorý potrebuje ísť na záchod“. Spočiatku v nemom úžase sa nakoniec dostal do pózy slona a svoje zúfalstvo preniesol do kúpeľne. Keď Lee Soon Jae spochybnil jeho herectvo a dôvod, prečo by slon chcel použiť fyzickú toaletu, Lee Seung Gi odpovedal, že slon náhle začal robiť svoju prácu na mieste.Členovia si otestovali aj svoje pozorovacie schopnosti. Lee Soon Jae im dal úlohu, aby sa navzájom zobrazovali, pretože mali jeden rok na to, aby sa navzájom pozorovali.

Yook Sungjae začal napodobňovaním Lee Seung Gi a vysvetlil: „Neviem, či to ešte niekto cítil. Ale Seung Gi príde a položí mi ruku na rameno. Mierne nakloní bradu, zľahka sa zaškerí a povie: ‚Zvládneš to‘,“ načo všetci vybuchli do smiechu.

Lee Seung Gi to sám predviedol a vysvetlil, že to bol spôsob, ako prejaviť náklonnosť ľuďom, ktorých má rád. Yang Se Hyung sa pokúsil napodobniť aj Lee Seung Gi a veselo predviedol svoju sebavedomú energiu, ktorá sa pomaly rozpadá na únavu.

Ostatní členovia potom uviedli svoje postrehy Yook Sungjae. Yang Se Hyung išiel ako prvý, pretože ostatní členovia zahrali situáciu, keď spolu viedli rozhovor. Počas rozhovoru Yang Se Hyung dokonale stiahol Yook Sungjaeov prázdny pohľad. Keď ho niekto vyzval s otázkou, Yang Se Hyung opäť vážne vytiahol jednu z viacúčelových odpovedí Yook Sungjae. Yang Se Hyung naďalej dráždil svojho kolegu, keď zachytil kľúčové body jeho smiechu a zveličil ich.

„Majster v dome“ sa vysiela každú nedeľu o 18:25. KST.

Ak ste tak ešte neurobili, pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )