Sledujte: Jeonghan a Mingyu zo SEVENTEEN sa stali strýkami Sua a Suji + odhaľujú pôsobivú paródiu na „SKY Castle“

  Sledujte: Jeonghan a Mingyu zo SEVENTEEN sa stali strýkami Sua a Suji + odhaľujú pôsobivú paródiu na „SKY Castle“

SEDEMNÁSŤ 's Mingyu a Jeonghan sa zmenili na starostlivých strýkov pre Sua a Suji.

Vo vysielaní „Kidtuber TV“ tvN 24. februára sa z týchto dvoch idolov stali strýkovia a trávili čas s mladými internetovými hviezdami. Sua a Suji sú známi svojím kanálom YouTube, kde majú v súčasnosti viac ako 500 000 odberateľov a už predtým sa objavili v programe MBC „Unexpected Q“, kde poskytli vodítko k hudobnej varietnej show.

Mingyu a Jeonghan začali: „Boli sme fanúšikmi. Seungkwan ich má rád, a tak sme sa stali fanúšikmi aj my. Sú to naše online netere. Sme naozaj nervózni, že sa s nimi stretneme.' Keď prišli do domu Sua a Sujiho, obidva idoly si nasadili roztomilé králičie čiapky a pokúsili sa spojiť so svojimi „neterami“. Prinášame cover verzie Sua a Sujiho k skladbe „Oh My!“ od SEVENTEEN. Jeonghan sa spýtal: „Pamätáš si, kedy si tancoval? Ja som ten, kto to urobil.' Keď sa dievčatá predstavili, Jeonghan povedal: „Som anjelský strýko Jeonghan, ktorý robí ‚Ó, môj!‘ Tu mám krídla. Teraz nemôžem odletieť, tak ti to ukážem nabudúce.' Mingyu dodal: 'Som vysoký strýko, ktorý robí 'Ach, môj!'

Všetci štyria zamierili do dievčenskej herne a MCs boli ohromení tým, ako dobre Jeonghan vychádzal s deťmi. Vysvetlil: „Myslel som si, že by som mal ísť s nimi, aby som sa k nim rýchlo dostal,“ a Mingyu pochválil svojho kolegu. Jeonghan a Mingyu si spomenuli, že im povedali, že dievčatá radi hrajú kvízové ​​hry o zvieratách, v ktorých musia uhádnuť zviera po vypočutí popisu. Keď nastal čas rozdeliť sa do tímov, Sua aj Suji sa chceli spojiť s Jeonghanom. Sua si neskôr sadla vedľa Mingyu a začali sa pýtať a riešiť otázky zvierat.

Mingyu a Jeonghan sa spýtali dievčat, či sú hladné, a rozhodli sa, že im pripravia ryžové pečivo. Dali Sue a Sujimu úlohu kúpiť na trhu ryžové koláčiky, rybie koláčiky a pastu z čiernej sóje. Dievčatá boli úspešné pri kúpe všetkých ingrediencií okrem pasty z čiernych sójových bôbov, a tak Mingyu namiesto toho pripravil ryžové koláče s paradajkovou omáčkou. Mingyu tiež oznámil, že si namiesto toho zmenil meno na „Pekný strýko“.

Po vychutnaní občerstvenia všetci štyria vytvorili paródiu na JTBC „ SKY Castle .“ Mingyu sa zmenil na Kang Joon Sang, Jeonghan na Han Seo Jin, Sua na Kim Joo Young a Suji sa stal Kang Ye Seo. Predviedli svoje rozkošné, no pôsobivé premeny a ohromili všetkých v štúdiu.

„Kidtuber TV“ sa vysiela v nedeľu o 16:45. KST. Pozrite si Mingyu, Jeonghan, Sua a Sujiho paródiu na „SKY Castle“ nižšie!

Začnite teraz sledovať „SKY Castle“ s anglickými titulkami:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 ) ( 4 ) ( 5 )