Sledujte: K-popové hviezdy sa stali skutočnými v ukážke na nový dokument „K-Pop Generation“

 Sledujte: K-popové hviezdy sa stali skutočnými v ukážke na nový dokument „K-Pop Generation“

Vaši obľúbení idoly sa pripravujú na to, aby boli úprimní o svete K-popu v novom dokumente!

Pôvodná „K-Pop Generation“ od TVING predstavuje nový formát „faktickej zábavy“ pridaním archivácie a dramatizácie k dokumentu. Špičkoví umelci reprezentujúci K-pop vrátane Kangta, Super junior volá sa Leeteuk, Nudiť sa , SHINee Minho, 14:00, Highlight, EXO Suché , MAMMOO je Hwasa, NCT s Doyoung , Zatúlané deti , TXT , Alexa, ENHYPEN , IVE a LE SSERAFIM, ako aj zahraniční umelci JO1, SB19 a NiziU sa objavia podľa témy každej epizódy.

Po zverejnení predstaviteľa dokumentu plagát , najnovšia upútavka ponúka divákom len ukážku toho, čo príde v tomto novom dokumentárnom seriáli, pričom zobrazuje úryvky rozhovorov s hosťujúcimi hviezdami, ktoré odhaľujú svoje skutočné myšlienky a pocity o určitých témach.An Yu Jin z IVE začína opisom K-popu ako veľmi rôznorodého, zatiaľ čo Beomgyu z TXT pripúšťa, že sú časti K-popu, ktoré stále trochu chýbajú.

Leeteuk hovorí: „Skladba, ktorá je číslo 1 v rebríčkoch, nemusí byť skladbou číslo 1 v hudobnej šou,” a režisér hudobného videa Song Won Mo a generálny riaditeľ RBW Kim Do Hoon ďalej komentujú, ako Fanúšikovia K-popu neustále pribúdajú, keďže hudba v k-popovom priemysle nie je tak príťažlivá pre masy, ale viac sa zameriava na konkrétne publikum.

Doyoung z NCT ďalej komentuje: „Je populárna príťažlivosť niečo, o čom by sa malo diskutovať, pokiaľ ide o K-pop?

Lee Sung Soo, generálny riaditeľ SM Entertainment, hovorí o tom, že veci v K-pope nie vždy dosahujú úspech, ale skôr by sa dali považovať za nové výzvy a body rastu, s čím Minho zo SHINee súcití, keď komentuje, ako sa vždy snaží. prijať nové výzvy. Kim Chaewon z LE SSERAFIM hovorí: 'Čím viac kritiky dostanete, tým viac sa odmietate vzdať.'

„Stále sme subkultúra, ale dostaneme sa do hlavnej kultúry,“ poznamenáva Taehyun z TXT, aby všetko uzavrel a skončil odhodlaným prísľubom pre fanúšikov K-popu po celom svete.

Pozrite si celý teaser nižšie!

„K-Pop Generation“ má premiéru 26. januára. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!

Medzitým si pozrite „ Vitajte v NCT Universe “:

Sledovať teraz

Tiež chytiť Ahn Yu Jin hosťovanie 2022 SBS Gayo Daejeon nižšie:

Sledovať teraz