Sledujte: Kang Sora a Jang Seung Jo zapôsobili na zamestnancov svojou chémiou počas natáčania plagátu „Môžeme byť cudzinci“

 Sledujte: Kang Sora a Jang Seung Jo zapôsobili na zamestnancov svojou chémiou počas natáčania plagátu „Môžeme byť cudzinci“

To je Sora a Jang Seung Jo ohromili každého na natáčaní plagátu „Can We Be Strangers“ (doslovný preklad) svojou dokonalou chémiou!

„Can We Be Strangers“ je pripravovaná romantická dráma o dvoch rozvodových právnikoch, ktorí sa po 10 rokoch randenia zosobášia, len aby sa sami rozviedli. Keď sa po rozvode opäť stretnú ako kolegovia, iskry lietajú na každom kroku. Kang Sora sa predstaví v úlohe hviezdnej rozvodovej právničky Oh Ha Ra, ktorá je známa ako „bohyňa súdnych sporov“, zatiaľ čo Jang Seung Jo si zahrá svojho vtipného bývalého Goo Eun Beoma, ktorý je sám talentovaným právnikom.

Nové video z natáčania plagátu vyzdvihuje profesionalitu Kang Sora a Jang Seung Jo, pretože pri pózovaní dokonale vykonávajú pokyny personálu. Na hlavnom plagáte odohrávajúcom sa v bare s whisky dvojica šikovne vyjadruje srdcervúce pocity svojich postáv prostredníctvom ich koketných výrazov. Štáb nakoniec nedokáže skryť svoje nadšenie a tlieska obom hercom za ich pôsobivú chémiu, pri ktorej sa Kang Sora zasmeje, keď hanblivo hovorí: „Prosím, prestaňte s tým.V ďalšej scéne sa obaja profesionálne odhodlajú na natáčanie vonku aj v nemilosrdnom chladnom počasí kórejskej zimy, čím vzbudzujú obdiv personálu.

Počas posledného natáčania sa atmosféra zmení na ľadovú, keď Kang Sora a Jang Seung Jo prednesú slávnostné výrazy, aby zobrazili bývalý pár, ktorý sa po rozvode stretol.

Pozrite si celé video nižšie!

'Môžeme byť cudzinci?' mala premiéru 8. januára prostredníctvom Genie TV a dráma sa začne vysielať na ENA 18. januára o 21:00. KST. Pozrite si ukážku tu !

Medzitým si pozrite Kang Sora v „ Revolučná láska “ nižšie:

Sledovať teraz

Pozrite si aj Jang Seung Jo v “ Dobrý detektív “:

Sledovať teraz