Sledujte: Luda And Dayoung Stun z WJSN obsadenie „Amazing Saturday“ s ich schopnosťami riešiť kvízy v novej ukážke

 Sledujte: Luda And Dayoung Stun z WJSN obsadenie „Amazing Saturday“ s ich schopnosťami riešiť kvízy v novej ukážke

WJSN Luda a Dayoung z Cosmic Girls sa objavia v ďalšej epizóde „Úžasná sobota“ tvN!

5. januára varietný program odvysielal ukážku epizódy na budúci týždeň s týmito dvoma idolmi. Ukážka začína klipom z Wanna One's Lee Dae Hwi na stiahnutie zadarmo Mp3 a Ong Seong Woo hosťovanie v šou, počas ktorého pomáhali hercom uhádnuť správnu odpoveď v prvom kole.

Titulok dramaticky znie: „Minulý rekord úspechu v prvom kole, niečo, čo sa nikomu inému po Wanna One nepodarilo dosiahnuť. Tieto dievčatá sa prišli pokúsiť o tento skvelý výkon.'

Ak chcete získať pomoc od SHINee's kľúč , Dayoung predvádza svoju identitu Dobre a Luda rozosmeje každého svojím jedinečným talentom. Herci potom šokovane vykríknu, keď úspešne prejdú prvým kolom.

Ukážka pokračuje a ukazuje Dayounga, ako kričí: 'Všetci, prestaňte!' a snaží sa čo najlepšie vyhrať hry a občerstvenie. Luda tiež vyjadruje dôveru počas druhého kola, dokonca ide tak ďaleko, že uhádne odpovede členov hereckého obsadenia.

Herci potom žartujú, že zamestnanci začínajú vyzerať znepokojene, pretože členovia WJSN odpovedali na otázky tak ľahko.

Stanovia Luda a Dayoung nový rekord v skladbe „Amazing Saturday“? Zistite, kedy sa táto epizóda odvysiela 12. januára o 19:40. KST.

Zatiaľ si pozrite ukážku nižšie!