Sledujte: „My Strange Hero“ odhaľuje roztomilé natáčanie videa s Jo Bo Ah, Yoo Seung Ho, Kwak Dong Yeon a ďalšími

 Sledujte: „My Strange Hero“ odhaľuje roztomilé natáčanie videa s Jo Bo Ah, Yoo Seung Ho, Kwak Dong Yeon a ďalšími

27. novembra nadchádzajúca dráma SBS “ Môj zvláštny hrdina “ zverejnilo video z natáčania plagátu!

„My Strange Hero“ je o mužovi menom Kang Bok Soo (hrá ho Yoo Seungho ), ktorý sa vracia na svoju bývalú strednú školu, aby sa pomstil za to, že bol krivo obvinený a neskôr vylúčený. Veci nejdú presne podľa plánu, keď sa nečakane stretne so svojou prvou láskou Son Soo Jung (hrá ho Jo Bo Ah ).

Vo videu sú Jo Bo Ah a Yoo Seung Ho oblečené v školských uniformách. Usmievajú sa, keď sa k sebe nakláňajú, a hanblivo sa smejú, keď sa ich tváre dotýkajú. Ako natáčanie pokračuje, stávajú sa pohodlnejšími a zachytávajú dokonalý bozk pre plagát.Herci potom prechádzajú k svojim jednotlivým plagátom. Yoo Seung Ho predvádza rôzne pózy, keď sedí na stole a drží motorkársku prilbu. Jeho rebelské, ale roztomilé pózy priťahujú počuteľné reakcie personálu, vďaka čomu Yoo Seung Ho vybuchne do smiechu. Pre svoj plagát sa Jo Bo Ah premení na učiteľku. V ruke drží knihu a fixku a sebavedomo stojí medzi radmi stolov v triede.

Kwak Dong Yeon objaví sa aj na scéne. Obliekol si štýlový oblek a stojí pri svojom stole a vyzerá profesionálne, no zároveň štýlovo ako riaditeľ školy Oh Se Ho. Držiac hračkársku pištoľ, Kim Dong Young stvárňuje nevinného podvodníka Lee Kyung Hyuna. Park Ah In drží plagát s nápisom „Nemôžem žiť bez Bok Soo“, čím dáva divákom možnosť nahliadnuť do jej úlohy milej stalkerky Yang Min Ji v Bok Soo.

„My Strange Hero“ bude mať premiéru 10. decembra o 22:00 a bude k dispozícii na Viki! Pozrite si video zo zákulisia nižšie!

Zatiaľ si pozrite najnovší trailer s anglickými titulkami:

Sledovať teraz