Sledujte: Nespolupracujúci synovia Kim Hye Soo ju bez konca frustrujú v ukážke „The Queen's Umbrella“

 Sledujte: Nespolupracujúci synovia Kim Hye Soo ju bez konca frustrujú v ukážke „The Queen's Umbrella“

Kim Hye Soo Synovia sú koreňom všetkého jej stresu vo filme „The Queen’s Umbrella“!

TVN „The Queen’s Umbrella“ je nová historická dráma, ktorá sa sústreďuje na špeciálny palácový vzdelávací systém dynastie Joseon. Dráma bude sledovať konflikt v paláci o snahe urobiť z jeho piatich problémových princov správnych princov, ktorí kráľovskej rodine spôsobujú len bolesti hlavy. Kim Hye Soo si v dráme zahrá ako kráľovná Im Hwa Ryung, manželka veľkého kráľa a dlhotrvajúca matka piatich problémových synov.

Novo vydaná ukážka ukazuje, ako veľmi je kráľovná Im Hwa Ryung odhodlaná zabezpečiť úspech svojich synov, keď odloží svoju dôstojnosť nabok a urobí všetko, čo je v jej silách, aby sa o nich postarala.

Počnúc tým, že Im Hwa Ryung vyzerá nepríjemne a nahnevane, so zatínaním zubov hovorí: „Vieš, aký je dnes deň...“ Ponáhľa sa zobudiť svojho najmladšieho syna princa Il Younga (Park Ha Joon) a poučí ho. pripraviť sa. Dodáva vyhrážku a hovorí: 'Ak nie, skončil si a ja som skončil.'

Okrem kráľovnej, rôzne konkubíny a palácové dámy pripravujú svojich synov na veľkosť pomocou novej techniky umývania tváre, od ktorej sa očakáva, že zlepší štúdium. Všetka tvrdá práca kráľovnej však vyjde nazmar, keď princovia naďalej nespolupracujú. Princ Sung Nam (Moon Sang Min) ju rázne zaprie s priamou tvárou, zatiaľ čo princ Mu Ahn (Yoon Sang Hyun) sa sladko pýta: „Prosím, pomôžte mi najskôr sa vydať!“

Napriek tomu, že je kráľovná Im Hwa Ryung neuveriteľne frustrovaná, prekoná to. Kráľovná sa o seba stará všemožnými liekmi a začína študovať v mene svojich synov a súťažne komentuje: „Ak prehrám, nemôžem spať.

Pozrite si ukážku nižšie!

Objavte jedinečné spôsoby, akými Im Hwa Ryung vzdeláva svojich synov v premiére „The Queen’s Umbrella“ 15. októbra o 21:10. KST!

Začnite pozerať film Kim Hye Soo “ Špeciálna dáma ' tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )