Sledujte: Obsadenie „Running Man“ a Yoo Yeon Seok v zábavnej ukážke súťažia o to, aby sa stali komorníkom Cha Tae Hyuna

 Sledujte: Obsadenie „Running Man“ a Yoo Yeon Seok v zábavnej ukážke súťažia o to, aby sa stali komorníkom Cha Tae Hyuna

Pripravte sa na zábavnú epizódu „Running Man“ s Yoo Yeon Seok a Cha Tae Hyun v hlavných úlohách!

19. februára populárna estráda SBS odvysielala vzrušujúcu ukážku budúcotýždňovej epizódy, v ktorej budú obaja herci ako hostia.

Novo vydaná ukážka začína tým, že Yoo Yeon Seok a členovia „Running Man“ prichádzajú na „pracovný pohovor“ na pozíciu komorníka Cha Tae Hyuna. Ako bohatý, ale krutý pán domu, Cha Tae Hyun neváha vydať sa na jeden obrovský mocenský výlet za druhým, zneužívajúc svoje postavenie a stáva sa najhorším šéfom všetkých svojich ôsmich prepracovaných komorníkov.

Aby to bolo ešte horšie, Cha Tae Hyun ani riadne neplatí majordómom HaHa nakladanú reďkovku namiesto peňazí, keď si pýta mzdu. Nakoniec sa nespokojní komorníci objavia na pokraji vzbury proti svojmu zamestnávateľovi.

Zdá sa, že potenciálnemu povstaniu pomáha špeciálna rekvizita: magická ruleta, o ktorej sa hovorí, že hovorí len pravdu. Služobníci, ktorí dráždia veľký posun v moci, sa rozhodnú položiť otázku: 'Vypnete pána domu?' Medzitým sa Cha Tae Hyun rozhodne dráždiť Kim Čong Kook o svojej fiktívnej dcére otázkou: „Išla dcéra Jong Kooka na UCLA?

Epizóda seriálu Yoo Yeon Seok a Cha Tae Hyun „Running Man“ sa bude vysielať 26. februára o 18:20. KST. Zatiaľ si pozrite novú ukážku nižšie!

Pozrite si celé epizódy „ Bežiaci muž “ s anglickými titulkami tu…

Sledovať teraz

...a sledujte Cha Tae Hyuna v jeho najnovšej dráme “ Mozog funguje “ nižšie!

Sledovať teraz