Sledujte: „Opýtajte sa nás na čokoľvek“ znovu prežíva zábavu z tanečnej párty Wanna One pred nadchádzajúcou epizódou

 Sledujte: „Opýtajte sa nás na čokoľvek“ znovu prežíva zábavu z tanečnej párty Wanna One pred nadchádzajúcou epizódou

Wanna One bude túto sobotu hrať v „Ask Us Anything“ a aby pripravil fanúšikov na show, JTBC zverejnilo zábavné video, v ktorom sa pozerá späť na minulé vystúpenie skupiny!

V kompilácii tanečných klipov z aprílovej epizódy šou skupiny, Ong Seong Woo najprv predvádza svoje charizmatické vyskakovacie schopnosti a Kang Daniel zapôsobí na hostiteľov svojimi náročnými b-boy pohybmi. nakoniec Park Woo Jin odhaľuje svoje silné tanečné pohyby. Na otázku, či chce ukázať viac, Park Woo Jin unavene odpovedá: 'Chcem prejsť na ďalšiu časť.'

Ako skupina členovia vystupujú aj „Energetický“. Kedy Lee Soo Geun pýta sa, či môžu členovia tancovať na „Energetic“ polovičnou rýchlosťou, Ha Sung-woon odpovedá: „Pozeráš sa na nás zhora? Skúsime to!' Členom sa veselo darí predvádzať svoje choreografie na pol plynu, vďaka čomu sa hostitelia sústredia na ich zaujímavé výrazy.Okrem ich synchronizovanej choreografie video ukazuje aj kompiláciu Wanna One, ktorá tancuje na piesne iných K-pop umelcov, keď hrajú hru.

Kang Daniel, Ha Sung Woon, Ong Seong Woo a Park Woo Jin vyskočia, aby dokonale predviedli charakteristické pohyby „BANG BANG BANG“ od BIGBANG.

Bae Jin Young tiež ukazuje niekoľko rozkošných výrazov, keď tancuje na „New Face“ od PSY. nakoniec, Lee Dae Hwi na stiahnutie zadarmo Mp3 a Yoon Ji Sung spárujte sa a zatancujte si na skladbu „Shake It“ od SISTAR a Kang Daniel povie: „Sú v tom dobrí!“ Výkon sa nakoniec zvrhne do chaosu, keď sa do neho zapoja aj ostatní.

Pozrite si vzrušujúcu tanečnú párty nižšie!

Nová epizóda “Ask Us Anything” s Wanna One sa bude vysielať 1. decembra o 20:50. KST. Zatiaľ čo čakáme, pozrite si upútavku na epizódu tu .