Sledujte: Park Min Young sa zaujíma o svojho falošného manželského klienta Go Kyung Pyo v teaseri „Love In Contract“

 Sledujte: Park Min Young sa zaujíma o svojho falošného manželského klienta Go Kyung Pyo v teaseri „Love In Contract“

pripravovaná dráma tvN Láska v zmluve “ vydal nový teaser!

„Láska v zmluve“ je nová romantická komédia o službe, ktorá poskytuje falošné manželky slobodným ľuďom, ktorí potrebujú partnerov na spoločenské stretnutia, ako sú školské stretnutia a večere pre manželské páry.

Park Min Young bude hrať profesionálnu falošnú manželku Choi Sang Eun, ktorá sa ocitne prichytená medzi dlhoročným klientom Jung Ji Ho ( Choď Kyung Pyo ) – s ktorým má dlhodobú exkluzívnu zmluvu na pondelky, stredy a piatky – a nováčikom Kang Hae Jin ( Kim Jae Young ), ktorý s ňou chce podpísať zmluvu na utorky, štvrtky a soboty.

Novo vydaný teaser zachytáva komplikovaný vzťah Choi Sang Eun s jej dlhoročným klientom Jung Ji Ho a novým klientom Kang Hae Jin. Keď sa Kang Hae Jin zoznámi s Choi Sang Eun, komentuje to takto: „Je mi zle, ak sa nedokážem sústrediť len preto, že moja prvá láska sa objavila vo veku 30 rokov.“ Upútavka prinúti divákov uvažovať, či je prvou láskou Kang Hae Jin Choi Sang Eun a aká je pravda za ich vzťahom.

Keď sa Choi Sang Eun rozhodne odísť zo svojej práce uzatvárania zmluvných manželstiev, jej vzťah s Jung Ji Ho sa zmení. Keď sa Choi Sang Eun opýtala na svoj odchod do dôchodku, povedala svojmu blízkemu priateľovi Woo Kwang Namovi (Kang Hyung Suk): „Nevybavila som veci s pánom Wed-Pi,“ narážajúc na svojho dlhoročného klienta. Woo Kwang Nam komentuje: 'Páči sa ti.' Na samom konci sa Choi Sang Eun a Jung Ji Ho podelia o spoločné jedlo a Choi Sang Eun to komentuje: „Aj ja som na vás zvedavý.“

Pozrite si ukážku nižšie!

“Láska v zmluve” má premiéru 21. septembra o 22:30. KST a bude dostupný s titulkami na Viki.

Počas čakania si pozrite ďalší teaser tu:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )