Sledujte: Ra Mi Ran dostáva druhú šancu stať sa starostom v komediálnych upútavkach na pokračovanie „Poctivý kandidát“

 Sledujte: Ra Mi Ran dostáva druhú šancu stať sa starostom v komediálnych upútavkach na pokračovanie „Poctivý kandidát“

Pokračovanie úspešného komediálneho filmu z roku 2020 „Poctivý kandidát“ stratilo plagáty a trailer!

Prvý film je o Joo Sang Sook ( Ra Mi Ran ), poslankyňa Národného zhromaždenia, ktorá sa zrazu pred novým kolom volieb ocitne neschopná klamať, hoci celá jej doterajšia politická kariéra bola založená na klamstvách.

V „Honest Candidate 2“ si Ra Mi Ran zopakuje svoju úlohu Joo Sang Sook, ktorá je teraz nezamestnaná a bývalá členka Národného zhromaždenia. Pripojí sa k nej Kim Moo Yeol sa vracia ako jej verný pobočník Park Hui Cheol a Yoon Kyung Ho ako jej nezrelý manžel Bong Man Shik. Pridávajú sa k obsadeniu pokračovania Seo Hyun Woo , Park Jin Joo a Zvýraznenie Yoon Doo Joon .Chaotický prvý nový plagát zobrazuje Joo Sang Sook a jej tím, keď sa pripravujú na jej dramatický návrat ako členky Národného zhromaždenia. V hornej polovici plagátu sú členovia pôvodného obsadenia Ra Mi Ran, Kim Moo Yeol a Yoon Kyung Ho, ktorí komediálne pózujú po boku obrej dvojky. V spodnej časti sú Seo Hyun Woo, Park Jin Joo a Yoon Doo Joon, ktorí sa skrývajú za masívnym nápisom ako najnovší členovia skupiny Joo Sang Sook.

Na druhom plagáte je celá skupina zhromaždená a Joo Sang Sook a Park Hui Cheol si zúfalo zakrývajú ústa. Obaja vyzerajú šokovane, akoby sami seba prekvapili tým, že prezradili svoje vlastné tajomstvá. Plagát znie: „Zdvojnásobte výbuch poctivých veľkých úst, ktoré nevedia klamať!“

„Honest Candidate 2“ zverejnil aj trailer, ktorý sleduje druhú šancu Joo Sang Sooka na politický úspech. Klip začína novým životom Joo Sang Sooka v nezamestnanosti po tom, čo sa mu nepodarilo stať sa starostom Soulu. Keď sa v správach dostane za hrdinský čin, Joo Sang Sook si uvedomí, že má druhú šancu byť zvolená a chopí sa príležitosti.

Ako zázrakom je zvolená za guvernérku provincie Gangwon, no ona aj jej pobočník Park Hui Cheol sa ocitnú v nečakaných problémoch, keď nedokážu zavrieť svoje úprimné, veľké ústa.

Pozrite si trailer s anglickými titulkami tu!

„Honest Candidate 2“ príde do kín v celej Kórei 28. septembra.

Počas čakania si pozrite prvý film nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( dva )