Sledujte: „Running Man“ zdieľa pohľad na nadchádzajúcu epizódu s MONSTA X, SF9 a Lee Sang Yeob

 Sledujte: „Running Man“ zdieľa pohľad na nadchádzajúcu epizódu s MONSTA X, SF9 a Lee Sang Yeob

SBS' Bežiaci muž “ odhalila novú vzrušujúcu ukážku epizódy na budúci týždeň!

Varietná šou zverejnila ukážku svojho nadchádzajúceho vysielania, v ktorom sa objavia špeciálne vystúpenia MONSTA X , SF9 a herec Lee Sang Yeob . Ukážka sa začína predstavením herca „Running Man“ s 50 záhadnými boxmi, ktoré sú všetky zalepené páskou. Členovia vyzerajú šokovane, keď sa dozvedia obsah 10 krabičiek, hoci ich tajomstvo je pred divákmi utajené.

Herci „Bežiaci muž“ potom začnú otvárať škatule s dramaticky dráždivým titulkom: „V momente, keď otvoria škatuľu, cesta začína!“ Ukážka pokračuje a ukazuje členov hereckého obsadenia, ktorí sa potulujú po Soule s rôznymi náhodnými predmetmi, vrátane výrezu z lepenky v životnej veľkosti. Lee Kwang Soo a niečo HaHa opisuje ako „zbraň“.

Častý hosť „Running Man“ Lee Sang Yeob, s ktorým sa stretáva Kim Čong Kook , Jun So Min , a HaHa, zatiaľ čo Ji Suk Jin navštívi MONSTA X a SF9 v zákulisí vysielacej siete. Nakoniec sa 8 členov znovu zíde, aby si ich majetok nechal posúdiť odborníkom, pričom Lee Kwang Soo neveriacky zvolal: „1000 wonov [približne 0,88 $]? Ďalší predmet je hodnotený ešte nižšie, na 0 vyhral.

Ukážka sa končí tým, že odliatok „Bežiaceho muža“ prekvapene lapá po dychu, keď odborník vyhlási: „Myslím, že to má hodnotu najmenej 1 miliardy wonov [približne 883 775 dolárov].

Ďalšia epizóda “Running Man” sa bude vysielať 17. marca o 17:00. KST. Zatiaľ si pozrite ukážku nižšie!

Najnovšiu epizódu „Running Man“ si môžete pozrieť aj tu:

Sledovať teraz