Sledujte: Seulgi od Red Velvet a Wendy ukradli srdcia MCs v ukážke „Poďme spolu večerať“

 Sledujte: Seulgi od Red Velvet a Wendy ukradli srdcia MCs v ukážke „Poďme spolu večerať“

Red Velvet's Seulgi a Wendy čakajú na výzvu v nadchádzajúcej epizóde „Poďme spolu večerať“!

Tieto dva idoly sa objavia v ďalšej epizóde varietnej šou JTBC, ktorá sleduje celebrity, ako sa túlajú ulicami konkrétnej štvrte a hľadajú niekoho, kto ich vpustí do ich domu a ponúkne im jedlo.

V novo vydanej ukážke z predstavenia na budúci týždeň sa dvaja členovia Red Velvet dostávajú do dramatického vstupu, pričom Wendy nasmeruje nožnicovorukého Edwarda, keď predstiera, že strihá Seulgiho vlasy. Po výmene pozdravov s MCs Lee Kyung Kyu a Kang Ho Dong | , rýchlo sa im podarí získať si oboch svojimi veselými povahami a nákazlivým šarmom.Kang Ho Dong s radosťou poukazuje na to, že má rovnaké kórejské znamenie zverokruhu ako Seulgi a Wendy, ktorí sa obaja narodili v roku Psa. Ďalej chváli krásu idolov, zastavuje sa pred kvetinárstvom, aby hravo poznamenal: „Ach, nemôžem povedať, kde sú kvety!

Dokonca aj typicky rezervovaný Lee Kyung Kyu je ovplyvnený ich šarmom. Keď mu Kang Ho Dong povie, že Seulgi je schopná tancovať takmer v akomkoľvek rytme, Lee Kyung Kyu otestuje svoje freestylové schopnosti spievaním rôznych starých piesní na mieste. Čoskoro nato MC žiari hrdosťou, keď svojich dvoch hostí predstavuje ďalším ľuďom a chváli sa: „Dokonca vystupovali v Pjongčang [na začiatku tohto roka].'

Wendy a Seulgi sa však nakoniec snažia nájsť niekoho, kto ich pozve na jedlo. Po tom, čo s nádejou zazvonia na rôzne zvončeky na bytovom dome, pričom všetky ostanú bez odpovede, im okoloidúci cudzinec oznámi, že mnohé z bytov sú neobsadené. Niekto v inom bytovom dome im povie: „Momentálne nie je veľa ľudí doma,“ zatiaľ čo v inej budove sú väčšinou kancelárie. Seulgi žalostne poznamená: 'Všetky svetlá sú vypnuté.'

Dva idoly sa rozhodnú zmeniť stratégiu a začnú oslovovať náhodných ľudí na ulici v nádeji, že dostanú pozvanie. Napriek tomu, že niektorí okoloidúci sú šťastní, že vidia Red Velvet, mnohí z nich jednoducho pracujú v susedstve a žijú inde, takže nie sú spôsobilí na misiu Red Velvet nájsť hostiteľov večere v tejto konkrétnej štvrti.

Ukážka končí na cliffhangeri, pričom Wendy zúfalo zvolá: „Čo by sme mali robiť? Myslím, že by som mohol plakať!'

Ak chcete zistiť, či Seulgi a Wendy uspejú vo svojom pátraní, pozrite si ďalšiu epizódu „Poďme spolu večerať“ 12. decembra o 23:00. KST!

Zatiaľ si pozrite ukážku nižšie: