Sledujte: Shin Sung Rok a Jang Nara sa opäť stretli za iných okolností v epilógu „Posledná cisárovná“

 Sledujte: Shin Sung Rok a Jang Nara sa opäť stretli za iných okolností v epilógu „Posledná cisárovná“

Hoci SBS „ Posledná cisárovná “ je oficiálne u konca, pre fanúšikov drámy majú poslednú lahôdku!

25. februára sa SBS podelila o epilóg drámy, ktorý ukázal Oh Sunny ( Jang Nara ) späť na scénu ako muzikálová herečka. Čo je prekvapujúce, jej partnerom na scéne nie je nikto iný ako Shin Sung Rok , ktorý nehrá cisára Lee Hyuka, ale Jung Man Du, obrovského fanúšika Oh Sunny.

Zdá sa, že scéna prebieha dobre, až kým Jung Man Duovi na konci praskne hlas a Oh Sunny ho pokarhá za to, že necvičil dostatočne tvrdo. Nemôže sa však prestať usmievať, keď stojí na pódiu s Oh Sunny ako jej dlhoročným fanúšikom. Nemá pocit, že by ju bral vážne, ale hovorí: „Hoci mi veľmi chýbaš a mám ťa rád viac ako ty mňa, urobím všetko pre to, aby som sa stal niekým, kto je pre teba ten pravý. Urobím, aby si ma mal rád ešte viac.' Slová sa prekrývajú s tým, čo Oh Sunny povedala Lee Hyukovi, čo spôsobilo, že sa na chvíľu zastavila.

Aj keď Oh Sunny od neho odchádza, Jung Man Du to neodrádza, keď sa za ňou túžobne usmieva. Diváci začali oplývať teóriami, pričom všetko od toho, kto vyzerá ako Lee Hyuk, až po Lee Hyuka, ktorý vzdoruje smrti a predstiera, že je niekto iný.

Pozrite si finále „Poslednej cisárovnej“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )