Sledujte: Wanna One získava prvé víťazstvo za „Spring Breeze“ s perfektným skóre v „The Show“, vystúpenia EXID, NCT 127 a ďalšie

  Sledujte: Wanna One získava prvé víťazstvo za „Spring Breeze“ s perfektným skóre v „The Show“, vystúpenia EXID, NCT 127 a ďalšie

Wanna One získali svoju prvú trofej za „Spring Breeze“!

V epizóde SBS MTV z 27. novembra Prehliadka “, nominovaní na prvé miesto boli skladba „Spring Breeze“ od Wanna One, „Simon Says“ od NCT 127 a „I Love You“ od EXID. Wanna One sa umiestnil na prvom mieste s najvyšším možným skóre: 10 000 bodov. EXID sa umiestnil na druhom mieste so skóre 3 356 a NCT 127 získalo celkovo 3 187 bodov.

Wanna One tiež predtým dosiahla perfektné skóre v „The Show“ pre „Bumerang“ a „Light“. Skupina dnes nemohla byť prítomná na konci šou, aby si osobne prevzala svoju trofej.Pozrite si vystúpenia Wanna One a vyhrajte vyhlásenie nižšie!

Zostava účinkujúcich v tejto týždňovej epizóde zahŕňala aj ABRY, ATEEZ, CAMILA, DreamNote, EXID, FLAVOR, Golden Child, HOTSHOT, JBJ95, JEI, Mighty Mouth, Motte, NCT 127, NATURE, PinkFantasy, TeRish a VOISPER.

Sledujte výkony nižšie!

Motte - 'Ďaleko'

PRÍCHUŤ – „Mliečny kokteil“

CAMILA – „Červené pery“

ABRY – „Over & Gone“

PRÍRODA – „Niektoré (budeš moja)“

TeRish - 'Rádio'

JEI – „Ak ma miluješ“

PinkFantasy – „Smiech“

DreamNote – „Poznámka snov“

Zlaté dieťa – „džin“

ATEEZ – „Pirátsky kráľ“

VOISPER – „Zbohom zbohom“

HOTSHOT – „Nenávidím ťa“

JBJ95 – „DOMOV“

Mighty Mouth – „Laserový lúč“

NCT 127 – „Reťaz (kórejská verzia)“

NCT 127 – „Simon hovorí“

EXID – „Milujem ťa“

Gratulujeme Wanna One!